Brytyjczycy w euforii! Mają kolejne powody do świętowania, Kate i William są szczęśliwi

Brytyjczycy w euforii! Mają kolejne powody do świętowania, Kate i William są szczęśliwi Źródło: flickr/tsaiproject

Rodzina królewska może odetchnąć z ulgą. Rzekome plotki o rozwodzie Kate i Williama można uznać za nieprawdziwe. Para potwierdza dobrą atmosferę, jaka panuje w ich związku.

Rodzina królewska przeżywała już rozpad małżeństwa - ponad 20 lat temu! Po 4-letniej separacji księcia Karola i księżnej Diany w 1996 roku został orzeczony rozwód królewskiej pary. Końcem małżeństwa księżnej Walii żył cały świat.

Dlatego też szerokim echem odbiły się plotki o rzekomych złych relacjach książęcej pary, jaką tworzą Kate i William. Wśród narastającej burzy medialnej małżonkowie postanowili odpowiedzieć czynami.

Rodzina królewska spokojna. Kate i William są szczęśliwi

Dla rodziny królewskiej nietaktem może być tłumaczenie się z doniesień prasy plotkarskiej. Podobno tylko winni się tłumaczą - dlatego królewska para pokazała dobre relacje w małżeństwie w inny sposób.

Kate i William pojawili się na uroczystości inauguracji zawodów regat King's Cup. Królewska para jako goście honorowi odsłaniała puchar podczas ceremonii otwarcia imprezy. Małżonkowie byli roześmiani, praktycznie nierozłączni i wyglądali, jakby dobrze się miedzy sobą dogadywali. Nie wygląda na to, aby ich związku zagrażał jakiś konflikt.

- Prędzej Meghan się rozwiedzie z Harrym niż Kate z Williamem - skomentował jeden z internautów.

Nie omieszkali również skomentować narodziny nowego royal baby. Ostatnio zarzucono im oschłość i zbytnią kurtuazję w wypowiedzi - co tylko podkręciło dziennikarzy piszących o kłótniach pomiędzy parą Kate i Williama oraz Meghan i Harrego. Księżna i książę Cambridge wypowiedzieli się z dużo większym entuzjazmem niż w oficjalnym komunikacie.

- Jesteśmy szalenie podekscytowani. Nie mogę się doczekać, aż go zobaczę, ale musimy jeszcze poczekać kilka dni, aż Meghan i Harry trochę przywykną - stwierdził książę, po czym chwili dodał, że cieszy się, że jego brat dołączy do grona niewyspanych rodziców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Kate i William - plotki o rozwodzie?

Jakiś czas temu media spekulowały o rzekomym romansie księcia Williama z Rose Hanbury, przyjaciółką Kate Middleton. Mówiło się o tym, że para jest w separacji i kontaktuje się miedzy sobą jedynie za pośrednictwem prawników. Specjaliści blisko rodziny królewskiej szybko dementowali plotki. Wygląda też na to, że sami zainteresowali zażegnali je na inauguracji zawodów regat.

ZOBACZ TAKŻE

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News