Tak Wielkanoc spędza księżna Kate z rodziną. Polskie święta są bardziej "królewskie"?

Tak Wielkanoc spędza księżna Kate z rodziną. Polskie święta są bardziej "królewskie"? Źródło: scrren youtube.com/CurioSips

Rodzina królewska już podlega ściśle określonemu planowi dnia. Jednak jak to wygląda w przypadku świąt? Księżna Kate zdradziła, jak ten czas wygląda w jej rodzinie.

Rodzina królewska zazwyczaj bardzo uważnie pilnuje informacji dotyczących życia prywatnego jej członków. Jednak jak to zawsze bywa w takich przypadkach, prasa ma swoje sposoby, aby dojść do takich informacji. Tak też się stało w przypadku tego, jak księżna Kate będzie spędzać tegoroczne święta wielkanocne wraz ze swoją rodziną. Bez wątpienia jej dzieci będą zachwycone.

Jak rodzina królewska obchodzi Wielkanoc?

W przypadku Kate i Williama informacje o ich planach na nadchodzące święto o dziwo wyciekły od samej księżnej. Już w 2018 roku Kate przyznała, że jej dzieci co roku tradycyjnie biorą udział w polowaniu na jajka. Jest to tradycja raczej nieobecna w naszym kraju, a polega na tym, że w ogródkach chowa się przed dziećmi czekoladowe jajka, a zadaniem maluchów jest ich odnalezienie. Oczywiście, im masz ich więcej, tym lepiej. W tym roku dzieci książęcej pary bez wątpienia również wezmą udział w tej zabawie.

Nie może także zabraknąć malowania pisanek, które będą potem zdobić cały dom. Chociaż każdy, kto kiedyś tego próbował, to doskonale wie, że malowanie jajek nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Jednak to jeszcze nie koniec atrakcji, które czekają na George'a, Charlotte i Louisa.

W tym roku księżna Kate wraz z rodziną spędzi najprawdopodobniej u swoich rodziców, którzy mieszkają w Anmer Hall. Dzieciaki bez wątpienia będą zachwycone wizytą u dziadków. Co więcej, w ich domu nie obowiązują równie restrykcyjne reguły co w pałacu Elżbiety II, dlatego dzieci będą mogły pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo wezmą udział w imprezie dla dzieci organizowanej przez Carole Middleton, a tam czeka ich prawdziwa masa atrakcji. Zaczynając od zmywalnych tatuaży, a kończąc na lepieniu jajek z czekolady. Te święta bez dwóch zdań będą w przypadku Kate i Williama wypełnione świetną zabawą oraz czasem spędzonym w rodzinie.

Chociaż trzeba przyznać, że polskie tradycje w tym wypadku wypadają o wiele bardziej "pałacowo" niż to ma miejsce w rodzinie księżnej Kate.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  6. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu

 

źródło: Jastrząb post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News