Odwiedziny syna Markle przez Kate zakończyły się skandalem. Meghan w 5 minut doprowadziła księżną do płaczu

Odwiedziny syna Markle przez Kate zakończyły się skandalem. Meghan w 5 minut doprowadziła księżną do płaczu Źródło: instagram/sussexroyal/

Rodzina królewska już 10 dni temu przywitała na świecie nowego potomka. Oczywistym jest, że kolejni członkowie królewskiego rodu przybywali do pary Sussex, by zobaczyć maleństwo. Jednym z gości w ostatnim czasie była księżna Kate, jednak jak się okazuje, spotkania nie można zaliczyć do udanych.

Rodzina królewska musiała odczekać kilka dni, by móc poznać pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Nie ulega nawet najmniejszym wątpliwościom, że jako pierwsza prawo do odwiedzin miała królowa Elżbieta II. Teraz to księżna Kate wybrała się w odwiedziny do swojego szwagra i jego żony, by po raz pierwszy zobaczyć maleństwo. Pojawiły się doniesienia, że spotkanie obu dam nieszczególnie się udało i co więcej, nie obyło się nawet bez łez. 

Rodzina królewska poznaje nowe royal baby 

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami 6 maja. Od tego czasu starają się, jak najbardziej tylko mogą, nacieszyć swoim synkiem, któremu dali na imię Archie. Za tradycję można uznać, że niedługo po porodzie para książęca przedstawia swojego potomka członkom rodziny królewskiej, a zawsze jako pierwsza na spotkaniu stawiają się królowa Elżbieta II i książę Filip. Tym razem oczywiście nie było inaczej. Chwilę po najważniejszej monarchini w odwiedziny udała się księżna Kate. 

Już od długiego czasu, pojawiały się doniesienia, że relacje między Kate i Meghan nie są najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że plotki mogą być prawdą, bowiem pojawiły się informacje, że spotkania dam dworu nie można zaliczyć do udanych. 

Kate nie wytrzymała na spotkaniu z Meghan?  

Z Wielkiej Brytanii zaczęły napływać informacje, że spotkanie, podczas którego Księżna Kate i książę William mieli poznać Archiego, przebiegło wyjątkowo źle. Według doniesień, szwagierka Harry'ego nie  była w stanie wytrzymać i wyszła w wraz z mężem już po 5 minutach. Co więcej, ponoć nie mogła powstrzymać łez, a po całym zajściu książę Harry musiał do niej zadzwonić z przeprosinami.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Co wydarzyło się na spotkaniu? 

Według informacji, jakie podał magazyn "In Touch" księżna Meghan nie pozwoliła nawet Kate potrzymać swojego synka. Takie doniesienia niezwykle zaskoczyły wszystkich fanów rodziny królewskiej. Mówi się również, że para Sussex początkowo celowo pomijała Williama i Kate w liście osób do odwiedzin, chcąc jak najdłużej odwlec to w czasie. Być może zachowanie Markle nie wynikało z niezwykłej więzi z pierworodnym, a z niechęci i sceptycznego nastawienia do Kate.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda Polsatu w Playboyu! Ta kultowa sesja jest tak gorrrąca, że w milionach Polskich domów zaparowały szyby. Sami zobaczcie!
  2. SZOK! Uwielbiana 64-letnia piosenkarka poślubiła 27 lat młodszego partnera. Mają razem dwójkę dzieci
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News