W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia syna Meghan i Harry'ego. Czy tak będzie wyglądać royal baby?

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia syna Meghan i Harry'ego. Czy tak będzie wyglądać royal baby? Źródło: royal.uk

Rodzina królewska żyje dziś narodzinami dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Para zakomunikowała światu, że pokaże nowo narodzoną pociechę za dwa dni, lecz w sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia ich synka. Naprawdę maleństwo tak wygląda?

Rodzina królewska strzeże tajemnic wokół porodu księżnej Meghan Markle. Media zdążyły obwieścić już światu, że Amerykanka urodziła małego chłopczyka. Reszta pozostaje przedmiotem niekończących się spekulacji. Wszyscy nie mogą doczekać się, aż zobaczą, jak wygląda maleństwo.

Rodzina królewska strzeże tajemnicy porodu. W sieci krąży już zdjęcie pokazujące, jak chłopiec wygląda

Głos w sprawie zabrał książę Harry, który zapowiedział, że royal baby zostanie pokazane światu za dwa dni.

W sieci, jak to w przypadku rodziny królewskiej, toczy się niekończąca dyskusja o wyglądzie nowo narodzonego chłopczyka. W tym miejscu warto przyjrzeć się wizualizacji, którą przygotował dla "The Sun" brytyjski grafik Joe Mullins. Znajduje się ona poniżej. 

Gazeta nieprzypadkowo poprosiła właśnie jego o stworzenie portretu niepokazanego wciąż światu royal baby. Mullins zajmował się podobnym "zleceniem", gdy rodzina królewska witała na świecie pociechy księżnej Kate i Williama. 

Mullins'a wizualizacje były zawsze bliskie prawdziwemu wyglądowi małych dzieci. Stąd też możemy przypuszczać, że i dziś jego wizja dziecka Meghan i Harry'ego ma swoje pokrycie w rzeczywistości.

Grafik wykorzystał w swojej pracy zaawansowaną symulację komputerową. Uwzględnił zdjęcia Meghan Markle z młodości, tak samo postąpił w przypadku fotografii małego księcia Harry'ego. Na ich bazie stworzył dwa portrety.

Z grafiki, która pojawiła się w sieci wynika, że dzieci (również kolejne) zachowają po rodzicach cechy charakterystyczne dla tych ostatnich. W przypadku ojca mówimy np. o rudych włosach, które występowały w linii królewskiej aż po króla Henryka VIII.

Takie też włosy wskazał grafik na autorskim projekcie podobizny. Choć mowa o małżeństwie mieszanym, jest spora szansa na to, by potomek pary książęcej miał niebieskie oczy. Również po ojcu, i to mimo tego, że nie są one genem dominującym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Media przypuszczają, że dzieci Meghan i Harry'ego będą w dorosłym wieku wysokie, głównie za sprawą wzrostu księcia (189 cm). Pojawiają się nawet dużo odważniejsze prognozy - w szczytowym momencie życia syn księcia może mierzyć nawet 186 cm.

Co sądzicie o tej symulacji? Jego wizerunek oficjalnie ujawniony ma zostać już za dwa dni i wtedy przekonamy się, czy grafik miał rację. 

Screen/Jastrząb Post 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News