Świadkowie osłupieli. Harry publicznie do Meghan: "Czy to moje dziecko?"

Świadkowie osłupieli. Harry publicznie do Meghan: "Czy to moje dziecko?" Źródło: Screen/youtube/BBC News

Rodzina królewska kolejny raz zbudza gigantyczne emocje. Ciąża Meghan Markle obserwowana jest przez miliony, a teraz przy świadkach doszło do czegoś wstrząsającego. Książę Harry zapytał swoją ukochaną czy nosi jego dziecko.

Rodzina królewska nie przestaje zaskakiwać. Dołączenie do niej Meghan Markle przyniosło gigantyczne emocje, ale nie zabrakło także licznych skandali związanych z aktorką. Wiadomość o ciąży jednak przysłoniła wszystkie złe chwile. Rosnący brzuszek obserwowały miliony fanów na całym świecie, a tysiące matek z uwagą słuchały różnych porad ekspertów z całego świata, które dotyczyły brytyjskiego potomka tronu. 

Meghan Markle i książę Harry znani są ze sporego dystansu do siebie oraz specyficznego poczucia humoru, który zresztą bardzo często jest im wypominany przez media. Teraz jednak doszło do szokującej sytuacji, przez którą cała rodzina królewska zamarła. Książę publicznie, przy świadkach, zapytał swoją ukochaną czy nosi jego dziecko. Wszyscy osłupieli, czekając na odpowiedź księżnej. 

Meghan Markle wraz z mężem odwiedziła Maroko

Mimo sporego już brzuszka, Meghan Markle ciągle jest niezwykle aktywna i bardzo chętnie towarzyszy ukochanemu we wszystkich wyjazdach. Teraz po raz kolejny wsiadła do samolotu i udała się do egzotycznego Maroka, gdzie zaprezentowała prawdziwy pokaz mody ciążowej. Co chwilę zmieniała kreacje, a jedna była piękniejsza od drugiej. Tabloidy z całego świata zachwycały się zarówno figurą księżnej, jak i jej niesamowitym gustem, inne natomiast zazdrościły księciu Harry'emu przepięknej małżonki. 

On jednak znany jest ze swojego przewrotnego charakteru oraz skłonności do kąśliwych żartów i uwag, nie mógł więc stracić szansy dogryzienia małżonce na egzotycznej wycieczce. Podczas odwiedzin w organizacji wpierającej edukację marokańskich kobiet, jedna z nauczycielek pogratulowała księżnej ciąży. Wtedy książę Harry błyskawicznie wykorzystał sytuację i zadał przy świadkach szokujące pytanie. 

- Czekaj, jesteś w ciąży? - zapytał małżonkę zdumiony. 

Wszyscy zaniemówili, to jednak nie był koniec popisów księcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska zamarła. Wszyscy czkali na odpowiedź księżnej

Cała rodzina królewska oraz świadkowie wrażenia osłupieli, Meghan Markle jednak błyskawicznie poznała intencje swojego ukochanego. 

- Niespodzianka! - powiedziała z uśmiechem. 

Książę Harry jednak nie zamierzał odpuścić. Postanowił zadać pytanie, które dotknęło chyba nawet jego małżonkę. 

- Czy to moje dziecko? - zapytał przy wszystkich. 

Na ten "niewinny" żarcik księżna już nie odpowiedziała, choć po minie można wnioskować, że książę posunął się nieco za daleko. Z pewnością tak niewybredne pytania wypowiadane przy świadkach nie zatrzymają całej fali plotek, zgodnie z którymi małżeństwo wynajęło surogatkę, a brzuch Meghan jest sztuczny. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany aktor pokazał zdemolowane mieszkanie. Wygląda przerażająco! Kto mógł zrobić coś takiego?
  2. Gwiazda Polsatu pokazała się bez makijażu. POWALA swoją urodą!
  3. Krzysztof Jackowski przedstawił bajeczną wizję emerytury. Raj, każdy by tak chciał
  4. Boczek z Kiepskich po latach pokazał się na salonach. Strasznie się zmienił
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News