Dramat w rodzinie królewskiej. Książę Ernst walczy ze śmiertelną chorobą, jest w tragicznym stanie

Dramat w rodzinie królewskiej. Książę Ernst walczy ze śmiertelną chorobą, jest w tragicznym stanie Źródło: facebook.com/Ernst August Prinz von Hannover

Rodzina królewska jest bezsilna na widok cierpień, jakie przeżywa dziś książę Ernst August V. Saga z jego zawirowaniami zdrowotnymi ciągnie się już kilkanaście lat. Dziś książę walczy ze śmiertelną chorobą i jak poinformowały zagraniczne media, jego obecny stan jest tragiczny.

Rodzina królewska może być zaniepokojona. Książę Hanoweru od lat zmaga się z dolegliwościami, które sam na siebie sprowadził. Głównie przez hulaszczy tryb życia. Dziś jego stan jego zdrowia określa się jako tragiczny. Okrutna choroba każdego dnia przysparza mu cierpienia, i wiele wskazuje na to, że nie zostało mu już wiele czasu.

Rodzina królewska widzi jak męczy się książę Hanoweru. Cierpi na nowotwór szyi

Książę Ernst V Hanowerski już w 2005 roku trafił do kliniki w Monte Carlo z powodu ostrego zapalenia trzustki. To był początek jego koszmarów. Sześć lat później niewydolna trzustka znów dała o sobie znać. W kwietniu 2017 roku przeszedł z kolei operację układu naczyniowego. Przeszło rok temu, po weselu swojego syna, trafił do szpitala z podejrzeniem zatrucia układu pokarmowego. 

Czary goryczy dopełniły wieści z tego roku. W lutym przeszedł operację trzustki i pękniętego wrzodu żołądka. Diagnoza lekarzy brzmiała co najmniej, jeśli nie gorzej niż śmierć: nowotwór okolicy szyi.

To prawdziwy dramat w rodzinie królewskiej. Mający dziś 65 lat książę jest śmiertelnie chory. Jak przytacza portal Pomponik jego stan określa się jako bardzo ciężki.

Należy nadmienić, że sam książę, w przeszłości sukcesor do tronu brytyjskiego, zapracował sobie na swój dzisiejszy stan zdrowia. Ernst był nazywany czarną owcą w rodzinie. Raz za razem poróżniał się z bliskimi. Upojne noce, nieodłączny papieros w dłoniach, wszelkiego rodzaju używki - tak wyglądało jego życie w dawnych latach.

Dramatycznie potoczyły się również jego małżeństwa. Pierwsze rozpadło się w wyniku medialnego skandalu - okazało się, że zdradzał żonę z księżniczką Monaco, Karoliną. Później zawarł z nią drugi ślub, ale i ten związek nie przetrwał próby czasu. Później czary goryczy dopełniły problemy ze zdrowiem, trwające po dziś dzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę walczy dziś ze zdrowiem, ale i samotnością. Cena hulaszczego trybu życia i szafowania relacjami z bliskimi jest okrutna. Jak poinformowały media, zdaniem lekarzy szansa na pokonanie nowotworu, w obliczu ewidentnego słabnięcia, jest bardzo mała i zostało mu niewiele czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

źródło: Pomponik, Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News