Wstrząsające doniesienia zagranicznych mediów. Królowa Elżbieta umiera

Wstrząsające doniesienia zagranicznych mediów. Królowa Elżbieta umiera Źródło: Flickr/Foreign & Commonwealth Office

Rodzina królewska znalazła się ponownie na językach całego świata. Jak donoszą brytyjskie oraz amerykańskie media, Elżbieta II umiera. Dziennikarze "National Enquirer", jednego z najpopularniejszych tabloidów, śledzili monarchinię i dokonali wstrząsającego odkrycia, którym podzielili się właśnie ze światem. Mieszkańcy Wysp są załamani i czekają na oficjalne informacje przedstawicieli dworu.

Rodzina królewska z Wielkiej Brytanii już wiele lat temu zyskała zaskakujący, celebrycki status. Media rozpisują się na temat zawiłości życia prywatnego członków monarchicznego rodu, których relacje nierzadko bywają naprawdę skomplikowane.

Rodzina królewska znów na językach z tragicznego powodu

O to, aby obraz rodziny wśród światowej opinii publicznej pozostawał bardzo dobry, skrupulatnie dba królowa Elżbieta II. Monarchini stara się płynąć z duchem czasu, jednak pozostaje zwolenniczką wielu tradycyjnych rozwiązań, które mają zapewnić rodowi odpowiedni status oraz szacunek.

Upór i zdecydowanie, ale także ogromna gracja Elżbiety II podziwiane są więc przez licznych fanów rodziny królewskiej. Wielu z nich nie wyobraża sobie sytuacji, w której na brytyjskim tronie miałby zasiąść ktokolwiek inny. Monarchini jest już jednak oczywiście w podeszłym wieku, chociaż do tej pory miała cieszyć się naprawdę dobrym zdrowiem. 

Ostatnie zdjęcia, przedstawiające królową Elżbietę z poczerniałymi dłońmi, które obiegły światowe media, przeraziły podwładnych i stały się impulsem dla amerykańskich dziennikarzy, by śledzić królową. 

National Enquirer przekazał wstrząsające informacje: królowa Elżbieta II umiera na raka

National Enquirer, jeden z najbardziej poczytnych tabloidów w Ameryce i na świecie ,poinformował właśnie o szokującej, śmiertelnej chorobie, na którą cierpi ponoć Elżbieta II. Według dziennikarzy, którzy podjęli się śledztwa, królowa umiera na białaczkę. Jak donosi tabloid, reporterzy przyłapali monarchinię, gdy była przewożona do specjalistycznego szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pałacowi lekarze kazali w pospiechu przewieźć ją do King Edward VII’s Hospital, gdzie wykonano badania krwi i potwierdzono białaczkę - przekazały opinii publicznej media.

Brytyjczycy są naprawdę przerażeni informacjami o rzekomej chorobie Elżbiety II, która według dziennikarzy jest już niestety umierająca. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, iż przedstawiciele rodziny królewskiej niezmiennie milczą na ten szokujący temat. Poza tym na niedawnym spotkaniu z królową Ranią monarchini miała za to wyraźnie posiniaczone ręce, co także ma potwierdzać informacje amerykańskich mediów i jedynie podsycać wstrząsające plotki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News