Jest oficjalne oświadczenie pałacu Buckingham ws. dziecka Meghan Markle. Świat wstrzymał oddech

Jest oficjalne oświadczenie pałacu Buckingham ws. dziecka Meghan Markle. Świat wstrzymał oddech Źródło: .

Rodzina królewska podobnie jak i cały świat czekają z niecierpliwością na narodziny royal baby. Z powodu narastającej ilości spekulacji w mediach, Pałac Buckingham wydał specjalne oświadczenie.

Rodzina królewska już niebawem ma się powiększyć o kolejnego członka, jednak według niektórych brytyjskich mediów dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło już na świat. Podawanych było wiele możliwych dat narodzin, jednak przez ten czas rodzina królewska nie komentowała wszystkich tych doniesień. Jednak teraz Pałac Buckingham przekazał oficjalne stanowisko.

Rodzina królewska dementuje doniesienia mediów

Wokół żadnego dziecka w rodzinie królewskiej dotychczas nie narosło tyle spekulacji, jak przy potomku Meghan i Harry'ego. Tabloidy prześcigały się w podawaniu możliwych dat narodzin dziecka, informacjach o jego imieniu, a także płci. Jednak najczęściej powtarzanym tematem był ten mówiący, że dziecko już się narodziło, ale cała rodzina utrzymuje to w tajemnicy.

Wzięło się to z tego, że Meghan i Harry zapowiedzieli, że ich dziecko nie przyjdzie na świat w londyńskim szpitalu, tak jak to miało miejsce wcześniej. Dodatkowo zaznaczyli, że w przeciwieństwie do Kate nie zamierzają go pokazywać już kilka godzin po porodzie. Najpierw będą chcieli odrobinę nacieszyć się swoim dzieckiem we dwójkę. Niektórzy zaczęli wręcz spekulować, że księżna nigdy nie była w ciąży, a to, co widzieliśmy, to był jedynie sztuczny brzuch. Jednak coś takiego byłoby niewyobrażalną kompromitacją dla całej rodziny, więc tę teorię raczej można włożyć między bajki.

Przez coraz to nowsze spekulacje, które powstały wokół narodzin royal baby rodzina królewska w końcu była zmuszona do przedstawienia swojego oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Pałac Buckingham zrobił to poprzez stację CBS NEWS, a jego teść bez wątpienia nie spodoba się wielu osobom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko dlatego, że według oświadczenia Meghan nadal oczekuje narodzin swojego dziecka. Nie zostały ujawnione również żadne inne dodatkowe informacje, które mogłyby zasugerować, chociażby, kiedy ma to nastąpić. Mimo wszystko fani rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują na szczęśliwe nowiny napływające z Wielkiej Brytanii. Miejmy nadzieję, że sam poród przebiegać będzie bez żądnych komplikacji oraz że nastąpi już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcnym kraju
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

 

źródło: Ofeminin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News