Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos Źródło: youtube.com/BBC News

Rodzina królewska już wkrótce powiększy się o jedną osobę. Całe brytyjskie społeczeństwo oczekuje z niecierpliwością na narodziny dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Pojawiły się informacje, że dziecko już pojawiło się na świecie.

Rodzina królewska Wielkiej Brytanii cieszy się dużym szacunkiem lokalnego społeczeństwa. Każde, nawet najdrobniejsze wydarzenie dotyczące członków najsłynniejszej rodziny na świecie jest obficie komentowane przez media, które towarzyszą im nieustannie. Oczywistym więc jest, że sytuacja, w której żona jednego z pretendentów do tronu spodziewa się dziecka i lada dzień ma je wydać na świat, będzie wzbudzała ogromne wręcz zainteresowanie Brytyjczyków.

Niedawno pojawiła się sensacyjna informacja, która natychmiast została podchwycona przez media i obiegła całą Europę. Według niej dziecko już się narodziło, jednak rodzice nie chcieli jeszcze oznajmiać tego oficjalne. W tej sprawie zabrał głos był rzecznik królowej Elżbiety II, a jego słowa dają do myślenia.

Rodzina królewska już się powiększyła? Nowe informacje

Wokół ciąży Meghan Markle rodzi się wiele dyskusji w przestrzeni publicznej, podobnie jak to miało miejsce w przypadku jej szwagierki, księżnej Kate. Jednak tym razem głosy, które próbowały już świętować narodziny nowego członka rodziny królewskiej były na tyle donośne, że zabrać głos postanowił Dickie Arbiter - były rzecznik królowej Elżbiety II.

- Jeśli w to wierzysz, to równie dobrze możesz uwierzyć we wszystko - powiedział krótko, dla programu "Today Extra".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te słowa ostudziły radosny zapał wielu osób, które już zamierzały świętować. Pojawiło się jeszcze więcej pytań. Jednak już teraz wiadomo, że w przeciwieństwie do księżnej Kate, Meghan Markle nie zamierza pojawiać się w mediach świeżo po porodzie, ani też wspólnie z księciem Harrym nie chcą zdradzać prywatnych szczegółów na temat ciąży i swojego dziecka.

Sprawa zaczęła stopniowo cichnąć, jednakże napięcie związane z oczekiwaniem na dziecko nadal jest wyczuwalne. Dla Wielkiej Brytanii rodzina królewska ma szczególne znaczenie, dlatego z tak wielkim zainteresowaniem społeczeństwo, a szczególnie media śledzą każdy ich ruch. Pomimo entuzjazmu wywołanego plotką, wcale nie oznacza to, że takie wydarzenie nie miało już miejsca. Mimo wszystko entuzjastom nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie narodzin ze strony rzecznika lub też samych przyszłych rodziców.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Zdecydowana reakcja Watykanu w związku ze strasznym pożarem katedry Notre Dame
  4. Oby Gwiazdowski się mylił. "Emeryci pobiorą pieniądze na leki ze skarbonek wnuków"
  5. Wstrząsające wyznane uczestniczki "Big Brothera" o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem
  6. Początek przełomu w leczeniu nowotworu? Lek oparty na szczepionce

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News