Po co brytyjska prasa rozpuszcza takie plotki o rodzinie królewskiej? Zaskakująca wiadomość

Po co brytyjska prasa rozpuszcza takie plotki o rodzinie królewskiej? Zaskakująca wiadomość Źródło: fot. wikipedia.org

Rodzina królewska nie znika z brytyjskich mediów. Co więcej, na członków monarchii często pojawiają się kolejne doniesienia, a w niektóre wprost ciężko uwierzyć. Teraz również pojawiły się zupełnie nowe informacje.

Rodzina królewska już niedługo zyska nowego członka. Wiele osób już nie może się doczekać porodu Meghan Markle, który ma nastąpić na przełomie kwietnia i maja. Jednak do tego czasu brytyjskie media potrzebują innych nowych doniesień z życia ulubionych monarchów, a kto nadaje się do tego lepiej, jak nie Kate i William? Z tego powodu została rozpuszczona plotka, która wstrząsnęła wieloma osobami.

Rodzina królewska: księżna Kate znowu w ciąży?

Spekulacje na temat czwartej ciąży księżnej pojawiły się już chwile po narodzinach jej trzeciego dziecka i nie cichną po dziś dzień. Według The Sun o kolejnej ciąży w rodzinie królewskiej powinniśmy usłyszeć już w 2 połowie tego roku. Według tej teorii księżna Kate pragnie zostać matką po raz czwarty wiosną 2020 roku. Dlatego oficjalne ogłoszenie jej błogosławionego stanu miałby nastąpić na jesieni. Co więcej, dziennik sugeruje, że Kate bardzo chciałaby, aby na świat przyszła córeczka. - Kate zauważyła więź między Georgem i Charlotte i uważa, że byłoby wspaniale, gdyby Louis miał siostrę w zbliżonym wieku - donosi The Sun, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia księżnej. Dodatkowo dziennik podaje, że wybór wiosny przyszłego roku nie jest przypadkowy. Wszystko dlatego, że księżna chce urodzić jeszcze przed abdykacją królowej Elżbiety II. Wtedy też na tronie zasiądzie jej mąż, a na jej barki spadną znacznie odpowiedzialniejsze obowiązki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Prosta prawda jest taka, że Kate uwielbia być w domu, opiekując się swoimi dziećmi. Lubi uczestniczyć w służbowych wystąpieniach i spotykać się z publicznością, ale chce jak najdłużej odkładać na później ciężkie królewskie obowiązki, a bycie mamą daje jej doskonałe wyjście - dodaje informator. Ciężko oczekiwać, że odniesienia tabloidu się potwierdzą i faktycznie za kilka miesięcy usłyszymy o ciąży księżnej Kate. Również sam powód, aby wziąć pod opiekę kolejne już dziecko zdaje się nad wyraz przesadzony. Jednak chcąc się przekonać, jak to będzie faktycznie wyglądało, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Fryzjer, kosmetyczka i manikiurzystka. To wszystko czeka na Joannę Kulig w klinice, w której urodzi
  2. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  3. Wychudzona Celine Dion jeszcze nigdy tak nie wyglądała. Zabrała głos ws. swojego stanu
  4. Bohaterka „Przyjaciółek” wygra walkę z ciężką chorobą! Czekają ją nowe problemy
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  Następny artykuł