Rodzina królewska się powiększy? Nieoficjalne doniesienia z Wielkiej Brytanii

Rodzina królewska się powiększy? Nieoficjalne doniesienia z Wielkiej Brytanii Źródło: fot. YouTube/Hestia Olympia' Celebrity, Lifestyle & Culture

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii nie przestaje dostarczać emocji. Tym razem w mediach pojawiła się informacja, że już wkrótce w pałacu pojawi się kolejny potomek. Co mówią te nieoficjalne wieści?

Rodzina królewska wciąż wzbudza wiele emocji wśród Brytyjczyków i nie tylko. W ostatnim czasie głównym tematem jest księżna Meghan Markle, która już wkrótce urodzi pierwsze dziecko. Na narodziny kolejnego royal baby czeka cała Wielka Brytania. Jednak w mediach zaczęły pojawiać się intrygujące informacje, które nie dotyczą księżnej Sussex. Tym razem na celowniku znalazła się księżna Kate. Czujnym oczom dziennikarzy nie umknęły przesłanki, że również żona księcia Williama może być w ciąży. Informacja na pierwszy rzut oka wydaje się nieprawdopodobna, ponieważ księżna urodziła ostatnie dziecko w kwietniu ubiegłego roku. Ponadto jest już matką trójki dzieci: księcia Jerzego, księżniczki Karoliny i księcia Ludwika. Istnieją jednak przypuszczenia, że w najbliższym czasie rodzina królewska może się powiększyć o kolejnego potomka będącego owocem miłości księżnej Kate i księcia Williama.

Rodzina królewska prawdopodobnie się powiększy. Czy księżna Kate jest w ciąży?

Skąd wzięły się plotki na temat rzekomej ciąży księżnej Kate? Reporterzy zauważyli, że w ostatnim czasie księżna stawia na nieco luźniejsze ubrania, a jej stylizacje wyglądają inaczej niż zazwyczaj. Księżna nie podkreśla już swojej zgrabnej talii, ale kryje ją za luźnymi tunikami. Być może powodem jest kolejna ciąża, z której już wkrótce będzie mogła cieszyć się rodzina królewska. Czyżby Kate pozazdrościła księżnej Meghan? Nie jest tajemnicą, że księżnej marzyło się posiadanie dużej rodziny. W wywiadach przyznawała otwarcie, że marzy jej się czwórka lub piątka dzieci. Nie ukrywała też, że chciałaby urodzić jeszcze jedną córkę.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Księżna Kate bardzo źle znosi ciąże. Jak będzie tym razem?

Ciąża nie jest stanem, który powoduje euforię u 37-letniej księżnej Kate. Mimo chęci posiadania licznej gromadki dzieci, żona księcia Williama bardzo cierpiała podczas każdej ciąży. Zdiagnozowano u niej chorobę hypermesis gravudarum, która dotyka niewielkiej liczby kobiet i objawia się dużo silniejszymi nudnościami i torsjami niż to zazwyczaj bywa. Jeśli nieoficjalne doniesienia okażą się prawdziwe, księżnę Kate czeka zarówno piękny, jak i bardzo ciężki czas. Jednak można mieć pewność, że rodzina królewska udzieli jej w tym czasie należytego wsparcia.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Kasia Tusk? Czyżby zarobki blogerki były większe niż Donalda?
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni? Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pomponik Następny artykuł