Rodzina królewska podzielona jak nigdy. Brat księżnej Kate zrobił okropne świństwo synowi Meghan i Harry'ego

Rodzina królewska podzielona jak nigdy. Brat księżnej Kate zrobił okropne świństwo synowi Meghan i Harry'ego Źródło: youtube.com/instyle

Rodzina królewska przeżywa prawdziwy kryzys. Wydawać się mogło, że narodziny księcia Archiego załagodzą spory w najsłynniejszej arystokracji świata, a szczególnie ten między księżną Kate, a Meghan Markle. I pewnie tak właśnie by się stało, gdyby nie kuriozalne zachowanie brata Middleton, który dopuścił się czegoś, czego mały arystokrata, jak i jego rodzice nigdy mu nie zapomną.

Rodzina królewska w ciągu ostatnich tygodni była w prawdziwym centrum zainteresowania ze strony światowych w mediów. W dużym stopniu dlatego, że na świat przyszedł kolejny członek słynnej arystokracji - książę Archie. Brytyjskie tabloidy wprost ścigały się w podawaniu informacji z dworu, a wzierunek dziecka zagościł na pierwszych stronach głównych wydań wszystkich gazet w Zjednoczonym Królestwie. Jak się okazuje jednak, w rodzinie maleństwa zaistniał poważny konflikt, rozpoczęty przez brata księżnej Kate, który chciał wyrządzić prawdziwą krzywdę arystokracji. Meghan Markle i książę Harry nigdy tego nie zapomną.

Rodzina królewska znów skonfliktowana. A wszystko, przez zachowanie brata Kate

O ile relacje księżnej Kate i Meghan Markle od dawna odbiegały od pokojowych, to najnowszy incydent, którego dopuścił się James Middleton, jeszcze bardziej podgrzał spór. Szwagier przyszłego króla Anglii wpadł na okropny i budzący ogromne kontrowersje pomysł reklamowania swojego własnego biznesu. A chciał to zrobić za pomocą wizerunku Archiego, do którego wykorzystania nie otrzymał żadnego pozwolenia, co bardzo zdenerwowało rodziców dziecka, którzy chcą trzymać swoje życie prywatne z dala od zainteresowania kamer i mediów.

Na trzy dni przed narodzinami dziecka, biznesmen wysłał do klientów swoich firmy wiadomość, która została odczytana jako próba wzbogacenia się na najbardziej wyczekiwanym porodzie roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mail spowodował wielkie kontrowersje na Wyspach

Wiadomość, która trafiła na skrzynki pocztowe ponad trzech tysięcy klientów, została odebrana jako akt wielkiej chciwości Middletona, który mógł mieć wiedzę, że to właśnie w tygodniu, w którym wysłał wiadomość, dojdzie do narodzin.

- Każdy rodzic zasługuje na to, aby ich mały książę lub księżniczka zostali obsypani kolorowym konfetti. Świętujcie i pogratulujcie im, wysyłając coś nieco innego - zapraszał do zakupu swoich rzeczy mężczyzna

Na zarzuty ze strony Brytyjczyków, Middleton odpowiedział, że nie chciał dokładać się do konfliktu swojej siostry i eksgwiazdy Hollywood, a próbował świętować przyjście na świat kolejnego członka arystokracji, z którą dzięki swojej siostrze jest związany.

- Trochę za dużo powiedziane, że ​​zarabiamy na wizerunku - powiedziałbym bardziej, że świętujemy! - próbował bronić się James Middleton na łamach brytyjskiej prasy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: Ofeminin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News