Biograf rodziny królewskiej komentuje małżeństwo Meghan i Harrego. "Stał się zrzędliwy"

Biograf rodziny królewskiej komentuje małżeństwo Meghan i Harrego. "Stał się zrzędliwy" Źródło: Wikipedia

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii liczy sobie bardzo wielu członków, lecz tylko o niektórych z nich jest głośno w mediach. Na ważny komentarz zdobył się niezwykle znany biograf rodzinny, który skomentował nawet ostatnie zachowanie księcia Harry'ego.

Rodzina królewska i wydarzenia z jej życia są tematem rozmów nie tylko na terenie Anglii, Szkocji, Irlandii i Walii, ale również w innych krajach. Zwłaszcza, gdy ukazują się sensacyjne informacje na temat jej członków, które ujawnia osoba z ich najbliższego otoczenia. Tak właśnie stało się w tej sytuacji, a słowa mężczyzny, który widział rodzinę w wielu różnych sytuacjach, są wyjątkowo pożądane przez Brytyjczyków. Duncan Larcombe, bo tak nazywa się prywatny biograf Royal Family, zdecydował się podzielić ze światem swoimi ostatnimi wnioskami. W ostatnim czasie spędzał on większość czasu w otoczeniu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dziennikarz i biograf zauważył pewne zmiany w zachowaniu, stąd w ostatnim czasie pojawił się komentarz, który zdziwił wielu fanów najmłodszych pokoleń rodu królewskiego.

Rodzina królewska - zaszły pewne zmiany

Jak donosi Larcombe, w ostatnim czasie zauważył pewne zmiany dotyczące zachowania księcia Harry'ego. Jak twierdzi sam mężczyzna, małżeństwo z Meghan niezwykle zmieniło Harry'ego, który jak dotąd miewał różne dziwne zachowania. W przeszłości zdarzało mu się grać w rozbieranego bilarda (co nie umknęło uwadze fotoreporterów), a także przebierać za nazistę, czym wywołał niemały skandal. Wszystko to jednak odchodzi w niepamięć. Rodzina królewska zyskała nowego członka, gdy Harry ożenił się z Meghan Markle. W wiadomościach od biografa dowiadujemy się, że książę zmienił swoje zachowanie i chce być od teraz człowiekiem pełnym dostojności, od którego bić będzie szlacheckość. Na to wskazują choćby zmiany w traktowaniu najbliższych współpracowników. Dotąd pozostawał z nimi w ciepłych, bliskich relacjach, lecz jak twierdzi dziennikarz, teraz są one znacznie bardziej zdystansowane.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Harry jest dziś innym człowiekiem

Wygląda również na to, że książę Harry jest również znacznie bardziej poważny przy swojej małżonce. Postanowił również wziąć się za siebie, zmienił nawyki żywieniowe i zaczął przestrzegać bardzo restrykcyjnej diety. Wygląda na to, że żona ma wielki wpływ na zachowanie księcia. Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub 19 maja 2018 roku. W październiku natomiast Pałac Kensington ogłosił, że plotki dotyczące ciąży kobiety są prawdziwe, a para spodziewa się dziecka. Czy to koniec zmian, jakie wprowadzi w życie syn księżnej Diany? Póki co nie wiadomo nic więcej na temat potencjalnych kolejnych nowości w rodzinie królewskich. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko, książę Harry wciąż pozostanie mężczyzną, który budzi sympatię ludzi na całym świecie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Meghan ma toksyczny wpływ na Harry'ego? Książę zmienił się nie do poznania
  2. Książę Harry żałuje ślubu z Meghan? Żona zabrania mu nawet TYCH rzeczy!
  3. Rozwód to tylko kwestia czasu. Szokujące doniesienia o Meghan Markle i Harrym
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł