Grała w Batmanie, Kleopatrze, Dynastii i Star Treku. W nocy jej dom doszczętnie spłonął

Grała w Batmanie, Kleopatrze, Dynastii i Star Treku. W nocy jej dom doszczętnie spłonął Źródło: Instagram/Joan Collins

Rodzina królewska uhonorowała ją orderem Imperium Brytyjskiego, a w trakcie swojej kariery występowała w takich hitach jak Kleopatra, Batman i Dynastia. Wielki pożar, jaki strawił jej majątek i pozbawił ją praktycznie wszystkiego.

Artystka, którą odznaczyła rodzina królewska, była w wielkim szoku. Jej ukochany dom, pełen bogactw, licznych nagród filmowych i miejsce, w którym chciała spędzić resztę życia, stanął w płomieniach, nie zostawiając jej praktycznie niczego. Jedna z większych ikon Hollywood jest zrozpaczona utratą londyńskiej rezydencji. Dramatyczne zdarzenia rozegrały się z nocy z 13 na 14 kwietnia.

Odznaczona przez rodzinę królewską straciła ukochany dom

Aktorką, która straciła swój majątek, jest Joan Collins. Artystka, która przed laty uchodziła za jedną z najpiękniejszych Brytyjek, a jej talent pozwolił jej zagrać w Batmanie, Kleopatrze, czy w Star Treku. Dziś stała się ofiarą płomieni, które pojawiły się niespodziewanie w jej ekskluzywnej rezydencji.

82-latka, która w apartamencie przebywała wraz z młodszym o 32 lata mężem, została obudzona przez zapach spalenizny. Ukochany odznaczonej Orderem Imperium Brytyjskiego, czyli najważniejszego cywilnego odznaczenia w Zjednoczonym Królestwie walczył z płomieniami przy pomocy domowej gaśnicy. Jego starania jednak nie przyniosły wymiernego rezultatu, a płomienie zaczęły roznosić się po całej rezydencji.

- Dziękuję z głębi serca wspaniałej londyńskiej straży pożarnej, która brała udział w gaszeniu wczorajszego przerażającego pożaru w naszym mieszkaniu. Mój bohater Percy gasił płomienie trawiące całą ścianę ręczną gaśnicą - napisała na Twitterze gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożar wstrząsnął Londynem

Nie da się ukryć, że pożar rezydencji legendarnej artystki wzbudził wielkie emocje wśród mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii, którzy obawiali się, że artystka została ciężko ranna. Zważając na jej zaawansowany wiek, ucieczka z palącego się domu mogła być wyjątkowo ciężka. Na szczęście zdrowiu kobiety nie zagraża żadne ryzyko.

- Dziękuję załodze NHS England Ambulance, która zadbała o nas po tym, jak nawdychaliśmy się dymu oraz wspaniałej policji, która zamknęła ulicę, aby wszyscy byli bezpieczni - dodała Collins.

BBC poinformowało, że z rezydencji praktycznie nic nie zostało, a jej gaszenie wymagało interwencji wielu ekip strażaków, którzy przez godzinę dogaszali miejsce zamieszkania aktorki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News