Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem Źródło: youtube.com/Getty Images TV

Rodzina królewska nie zdradza zbyt wielu tajemnic zza zamkniętych drzwi pałacu Buckingham. Sekrety mogą być ośmieszające, upokarzające lub kompletnie zmieniające zdanie o rodzinie Windsorów. Doszło jednak do tego, że opinia publiczna doskonale wie, co się dzieje w sypialni królowej Elżbiety.

Rodzina królewska doskonale dba o swoją prywatność kierując się dworskimi zasadami oraz korzystając z doradztwa swoich speców od wizerunku. Zwykle bywa tak, że choćby mocno się chciało, to pewne szczegóły i tak wyjdą na jaw - tym sposobem wiadomo, co dzieje się w komnacie Elżbiety II i jej męża, księcia Filipa.

Rodzina królewska została obnażona z sypialnianych sekretów

Królowa i książę są małżeństwem od 1947 roku, zatem ich staż liczy sobie aż 72 lata. To godny podziwu wynik, a patrząc na ich relacje wydaje się, że mimo upływu lat nadal świetnie czują się w swoim towarzystwie. Być może tak wygląda to jedynie w dzień, ponieważ w nocy dzieje się coś niepojętego dla Brytyjczyków.

Już od dawna spekulowano, że królewska para nie śpi ze sobą w jednym łożu - co więcej, śpią nawet w osobnych sypialniach. Okazuje się, że to prawda, a osoby z dworu czy też krewni głowy Wielkiej Brytanii nie widzą w tym absolutnie nic dziwnego. Ta tradycja sięga aż XIX wieku, kiedy to klasa wyższa dysponowała w swoich posiadłościach oddzielnymi sypialniami dla każdego z małżonków. Kuzynka księcia Filipa doskonale to tłumaczy.

Książę Filip ma swój wieczorny rytuał, który jest nie do przyjęcia przez królową

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W Anglii wyższe klasy zawsze miały oddzielne sypialnie. Nie chcesz, by przeszkadzało Ci czyjeś chrapanie lub trącanie nogą. Jeśli masz ochotę, to dzielisz swój pokój. To wspaniale, gdy ma się wybór - tłumaczyła lady Pamela Hicks. Okazuje się też jednak, że osobne pokoje to kwestia unikania niewygodnych przyzwyczajeń.

Dzisiaj grzeje: 1. 20-latka cierpi na bardzo rzadką chorobę intymną, która zrujnowała jej pożycie z mężem. Musiała przejść skomplikowaną operację waginy

2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

Nieoficjalnie mówi się, że królowa Elżbieta z księciem Filipem śpią osobno, ponieważ książę ma zwyczaj spania przy otwartym na oścież oknie - także w zimę, w minusowych temperaturach. Głowa Anglii nie może sobie pozwolić na chorobę i złe samopoczucie, kiedy nadal jest zaangażowana w maksimum obowiązków.

Książę Filip z kolei może teraz spać przy otwartych oknach do woli, ponieważ po przejściu na emeryturę przebywa w wiejskiej rezydencji położonej w pobliżu Sandringham - nie towarzyszy już tak często Elżbiecie jak dawniej. Z powodu mało przerażającej odległości od ukochanej żony może nadal ją odwiedzać tak często jak chce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka wprawiła wszystkich w osłupienie. Ten gest wzruszył tysiące Polaków
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Karmiła psa kurczakiem. Musieli amputować jej obie nogi i 6 palców u rąk
  4. Gwiazda "Na Wspólnej" szczerze o swoim życiu. Mąż alkoholik i poważna choroba serca są tylko częścią jej historii, ciężko powstrzymać łzy
  5. Policjanci ujawnili, jak dokładnie działa Krzysztof Jackowski. Jasnowidz od lat stara się to przemilczeć

Źródło: Fakt

Następny artykuł