Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw

Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Brytyjska rodzina królewska znów stała się kontrowersyjnym tematem głośnych dyskusji, a to wszystko za sprawą informacji, jakie dotarły do mediów. Dopiero wiele lat po śmierci księżnej Diany, cała prawda wyszła na jaw.

Rodzina królewska po raz kolejny wzbudziła wielkie emocje wśród ludzi na całym świecie i to niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przez lata niewielu wiedziało, co swego czasu wydarzyło się na dworze i co pod wpływem alkoholu zrobiła sama Monarchini. Choć niektórym trudno jest w to uwierzyć, wszystko jest brutalną prawdą. 

Rodzina królewska na językach. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejką za dużo 

Brytyjski dziennikarz, Tom Bower, wydał nową książkę biograficzną o życiu monarchów, których losy śledzą miliony osób. Za jej pośrednictwem odkrył wiele tajemnic, o których do tej pory wiedzieli tylko wtajemniczeni członkowie rodziny królewskiej. Dopiero wiele lat po śmierci księżnej Diany poddani mogli upewnić się w przekonaniu, że była ona niewątpliwą ulubienicą głowy Wielkiej Brytanii. 

Okazuje się, że królowa Elżbieta II nie pochwalała poczynań księcia Karola, który nie był wierny swojej żonie i co gorsza, zdradził ją z księżną Camillą, która jak przeczytamy w biografii, sama doprowadziła do rozpadu swojego małżeństwa. 

-  Elżbieta II nie toleruje cudzołóstwa i nigdy nie wybaczy Camilli, że nie zostawiła księcia Karola w spokoju, by naprawił swoje małżeństwo - napisano w książce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 


Zgodnie z treścią biografii, pewnego wieczora, po kilku drinkach królowa Elżbieta postanowiła zwrócić się do Camilli, wprost wyznając co o niej myśli. Nie przebierała w słowach i bez zawahania nazwała ją "nikczemną kobietą" i oznajmiła, że nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Co więcej, jak zapisał Bower, niedługo po śmierci Diany, Karol oznajmił swojej matce, że chciałby włączyć Camillę do rodziny, jednak monarchini nie zamierzała na to przystawać.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat

2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Czas mijał, a kochankowie nie oddalali się od siebie, dlatego wbrew wszystkiemu, finalnie się pobrali, czego królowa przez dłuższy czas nie pochwalała. Wyraźnie podkreślała swoją niechęć do Camilli, nie zapraszając jej na oficjalne obiady czy przyjęcia. Z biegiem czasu zdołała się jednak do niej przekonać, przynajmniej na tyle, by spokojnie zasiąść z nią przy jednym stole czy uciąć krótką pogawędkę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  4. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł