Księżna Kate nie żałowała pieniędzy. Wielu może tylko marzyć o tym, co jej syn dostał na urodziny

Księżna Kate nie żałowała pieniędzy. Wielu może tylko marzyć o tym, co jej syn dostał na urodziny Źródło: .

Rodzina królewska nie narzeka na brak pieniędzy, a jej członkowie mogą sobie pozwolić na wszystko, czego tylko zapragną. Z okazji urodzin książę George dostał wyjątkowy prezent, którego wielu by mu pozazdrościło. Księżna Kate nie liczyła się z kosztami.

Rodzina królewska nieustanie jest tematem wielu plotek i doniesień, a jej członkowie codziennie muszą żyć z ciążącą na nich presją. Są jednak plusy bycia arystokratą, jak chociażby to, ze ma się tyle pieniędzy, że można sobie pozwolić na wszystko, o czym się zamarzy. To, co na urodziny dostał syn księżnej Kate, może przyprawić o zawrót głowy. 

Rodzina królewska nie patrzy na koszta

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii jest swojego rodzaju ambasadorem tego kraju na arenie międzynarodowej. Niewiele osób interesuje to, co się dzieje w brytyjskim parlamencie, natomiast plotki dotyczące Windsorów nieustannie są tematem rozmów. 

Niedawno cały świat żył 6. urodzinami księcia George'a. Wygląda na to, że rodzina królewska nie oszczędza na prezentach dla siebie, bo wiele osób może jedynie pomarzyć o tym, co z tej okazji na dostał syn księżnej Kate i księcia Williama. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bardzo kosztowny prezent

Książę niedawno, bo 22 lipca, obchodził swoje 6. urodziny. Z tej okazji rodzice postanowili zorganizować luksusową zagraniczną wycieczkę. William i Kate zabrali swoje dzieci na karaibską wyspę Mustique, która słynie z malowniczych widoków. 

Trzeba przyznać, że jest to bardzo sympatyczny sposób świętowania urodzin małej pociechy. Trudno o lepszą scenerię, niż piękna, egzotyczna wyspa z dala od zgiełku brytyjskiej prasy. Cała rodzina z pewnością tam odpocznie i wróci zwarta i gotowa, żeby nadal godnie reprezentować monarchię na arenie międzynarodowej. 

Jedno jest pewne, wypad na Karaiby, nie był tani. Księżna Kate ewidentnie nie żałowała jednak pieniędzy na rodzinne wczasy, szczególnie, ze jej syn obchodził akurat urodziny. Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii ma taki status i majątek, że bez problemu jest w stanie wydać astronomiczne kwoty na tego typu przyjemności.

Warto jednak przypomnieć, że nie wszystkim takie zachowanie się podoba. Część społeczeństwa nie jest zadowolona z tego, że arystokraci trwonią pieniądze biednych podatników. W końcu członkowie rodziny królewskiej w dużej mierze utrzymywani są właśnie przez brytyjskie społeczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2.  Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Gdy policja weszła do domu bliźniaki leżały w łóżeczku. Nie żyją, ciężko się otrząsnąć po tym, co zrobiła ich mama
  4. Jest nagranie! Nigdy nie zapomną Dawidka, niebo nad Grodziskiem Maz. w jednej chwili zasłoniło morze balonów
  5. Zadziwiające wieści dot. nowej dziewczyny Wiśniewskiego. To działo się na oczach 4 dzieci, jego i jej
  6. Myślała, że trafiła na prawdziwy ideał. Po ślubie jednak wyszło z niego wszystko, co najgorsze

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News