Rodzina królewska wolna od konfliktu?
.
Weronika Wasiak - 27 Lipca 2019

Konflikt Meghan Markle i Kate Middleton to fikcja? Księżne cały czas są w kontakcie

Rodzina królewska i wydarzenia w Pałacu to nieustannie gorący temat na całym świecie. W ostatnim czasie wiele mówiło się o konflikcie księżnej Kate i Meghan Markle, które podobno miały za sobą nie przepadać. Teraz okazuje się, że tak naprawdę kobiety są ze sobą w stałym kontakcie.

Rodzina królewska ani razu nie odniosła się plotek w kwestii sporu pomiędzy dwiema najpopularniejszymi członkiniami rodu. Od wielu tygodni pojawiają się kolejne, nieoficjalne doniesienia o kłótniach i problemowych sytuacjach, jednak Pałac wciąż milczy. Właśnie okazało się, że brak komentarza może wynikać z niczego innego, jak z braku konfliktu. Ponoć księżne żyją w naprawdę dobrych stosunkach.

Rodzina królewska nie ma problemów?

Gdy tylko Meghan Markle pojawiła się na królewskim dworze, media na całym świecie aż zawrzały, że amerykańska aktorka została żoną najprzystojniejszego księcia. Ukochana Harry'ego od razu zaczęła rządzić się własnymi prawami i regularnie łamać królewski protokół. Szybko pojawiły się pierwsze plotki o konflikcie między nią, a poukładaną Kate Middleton, która od dnia ślubu z Williamem uchodzi za przykładną damę dworu. Ponoć różnica charakterów była tak wielka, że te nie potrafiły się porozumieć.

Poszukiwania autystycznego chłopca dobiegły końcaNiesamowite informacje! Koniec poszukiwań autystycznego chłopca, służby znalazły kryjówkęCzytaj dalej

Po raz pierwszy od długiego czasu obie księżne zaczęły przebywać we własnym towarzystwie, choć jeszcze nie tak dawno prawdziwym wyczynem było zaobserwowanie ich wspólnych rozmów. Meghan i Kate pojawiły się jakiś czas temu na meczu polo, a kilka dni później na trybunach Wimbledonu. Ponadto, wszystko wskazywało na to, że dobrze czują się w swoim towarzystwie, bowiem uśmiech nie schodził z twarzy żadnej z nich podczas wzajemnych rozmów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta JaworowiczPikantne szczegóły z życia Jaworowicz. Wielu straciło przez to do niej sympatię, o punkcie 8 mało kto wieCzytaj dalej

Kate i Meghan ciągle się kontaktują. Nie mają żadnego konfliktu?

Głos w tej sprawie zabrała autorka książek o rodzinie królewskiej, Carolyn Durand, która wyznała, że księżne są naprawdę sobie bliskie. Ponoć przełomowym momentem okazały się narodziny Archiego. Kate postanowiła pomóc Meghan odnaleźć się w nowej roli. Dzięki temu pojawiło się wiele wspólnych tematów do rozmowy, dotyczących głównie dzieci. Ponoć Middleton chce, by żona Harry'ego dobrze czuła się w rodzinie.

- Niezależnie od wcześniejszych konfliktów, są rodziną i łączy je przyjaźń. Rozmawiają ze sobą i piszą do siebie regularnie - stwierdza Durand.

Wszystko wskazuje na to, że jeżeli konflikt pomiędzy księżnymi rzeczywiście się pojawił, wszelaki ślad po nim zaginął. Królowa Elżbieta II musi być z tego powodu niezwykle zadowolona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora TVP. Mężczyzna sam od lat wychowuje niepełnosprawną córkę. Żona zmarła niespodziewanie
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Babcia wzięła kota do weterynarza, bo ponoć co miesiąc rodził młode. Rozwiązanie zagadki jest niesamowite
  4. Już jest potwierdzenie męża Kory! To bardziej upamiętni piosenkarkę, niż pomnik przy jej grobie
  5. Benedykt XVI niespodziewanie opuścił Watykan. Co z jego zdrowiem?
  6. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie

Marzena Kipiel-SztukaHalinka z "Kiepskich" przeszła wiele życiowych dramatów. Aktorka straciła wszystkoCzytaj dalej

Źródło: pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News