Rodzina królewska
Pikio.pl
Monika Majko - 26 Października 2020

Tragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym kraju

Rodzina królewska pogrążyła się w żałobie, potwierdzono informacje o nagłej śmierci. Światowe media przekazały wyjątkowo smutne wiadomości.

Rodzina królewska oraz cały naród w żałobie, potwierdziły się smutne wiadomości. Nie żyje 38-letni książę, tragiczne informacje obiegły światowe media. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny przedwczesnego zgonu członka królewskiego rodu.

Rodzina królewska pogrążyła się w żałobie, nie żyje 38-letni książę

Światowe media przekazały wyjątkowo smutne informacje, nie żyje 38-letni książę Azim, syn sułtana Brunei, Hassanala Bolkiaha. Informacje o śmierci członka rodziny królewskiej potwierdził oficjalnie rząd kraju, bliscy 38-latka, a także cały naród, pogrążyli się w głębokiej żałobie.

Nie ujawniono przyczyny przedwczesnej śmierci księcia, jednak nieoficjalnie mówi się, że zmagał się z rakiem wątroby. O zgonie członka królewskiej rodziny poinformowano w sobotę za pomocą państwowych mediów. Książe Azim był drugim synem sułtana Brunei, a także czwartą osobą w kolejce do tronu. Wśród rodaków, a także w Hollywood, był znany ze swojej ekstrawagancji.

Z ostatniej chwili: Decyzja właśnie zapadła. Premier przekazał wiadomości dot. wszystkich PolakówZ ostatniej chwili: Decyzja właśnie zapadła. Premier przekazał wiadomości dot. wszystkich PolakówCzytaj dalej

Książe Azim słynął w Hollywood z organizowania ekstrawaganckich przyjęć z udziałem sławnych gości, na jego imprezach bawili się m.in. Pamela Anderson, Janet Jackson czy Mariah Carey. Na jednym ze swoich przyjęć rozdawał gościom torby z prezentami, a wartość każdej z nich wynosiła 20 tys. funtów czyli około 100 tys. złotych. Zawierały one oryginalne obrazy olejne, luksusowe kosmetyki i kupon na kenijskie safari.

Majątek księcia Azima oszacowano na około 3,84 mld funtów czyli 17 mld złotych, część z tych pieniędzy 38-latek zainwestował we własną londyńską firmę filmową. W wolnych chwilach syn sułtana zajmował się również produkcją filmów, wyprodukował m.in. obraz "Nie jesteś sobą" z 2014 roku, w którym zagrała Hillary Swank.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Zmarł książę Azim, syn sułtana Brunei

Syn sułtana Brunei uczęszczał m.in. na uniwersytet w Oxfordzie, a wśród rodaków znany był ze swojego ogromnego serca i szczególnej troski o los innych ludzi. Książę Azim działał na rzecz osób z autyzmem, a w 2009 roku wystąpił na organizowanym przez Naomi Campbell dobroczynnym pokazie mody.

Dzisiaj grzeje:

1. Morawiecki zabrał głos nt. burzliwej sytuacji w kraju. "Będziemy się ze stanowczością przeciwstawiać"

2. Zacznie się już dziś między 17, a 19. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać

3. Sklepy zamykane o 20, od 21 zakaz wyjścia z domu, nieczynne urzędy. Drakońskie zakazy przy granicy z Polską

W sobotę odbył się pogrzeb księcia Azima, a naród wszedł w siedmiodniowy okres żałoby. Do rodziny królewskiej spływają kondolencje z całego świata. Premier Singapuru, Lee Hsien Loong, wspomniał, że 38-letni syn sułtana brunei "był znany ze swojego życzliwego i hojnego ducha, a także z przekazywania darowizn na cele charytatywne, edukacyjne i młodzieżowe".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotek urodził się ze zdeformowanym pyszczkiem. Jest niepowtarzalny, pokochano go bez względu na wygląd
  2. Agnieszka Radwańska zabrała głos ws. aborcji. Wielu Polaków jest zszokowanych
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Niesamowite dokonanie naukowców. Sklonowali wymarłe zwierzę, liczą na przywrócenie gatunku
  7. Woda po gotowanych ziemniakach jest niezwykle drogocenna. Przenigdy jej nie wylewaj

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News