Wyciekły poufne rozmowy rodziny królewskiej. Skandal już szaleje

Wyciekły poufne rozmowy rodziny królewskiej. Skandal już szaleje Źródło: instagram.com kensingtonroyal

Rodzina królewska znowu na językach wszystkich. Spokój po skandalu z Meghan i Harrym nie trwał długo, bo na horyzoncie już pojawił się kolejny. Wszystko przez poufne rozmowy monarchów, o których huczą wszystkie media.

Brytyjska rodzina królewska wciąż nie znika z pierwszych stron gazet. Cały świat skupia na niej swój wzrok, a zainteresowanie rodziną Windsorów wzrosło, gdy w 2016 roku ogłoszono, że książę Harry spotyka się amerykańską aktorką. Tuż po ślubie postać Meghan Markle wprowadziła sporo zamieszania na królewski dwór, które zdaje się nie ustawać po dziś dzień, choć para opuściła już Wielką Brytanię. Jeden skandal stale zastępuje kolejny, a teraz wszystko wskazuje na to, że nadciąga następny. 

Rodzina królewska w centrum afery. Wyciekły poufne rozmowy 

Rok 2019 był dla brytyjskich monarchów istnym pasmem afer. Najpierw łamanie przez Meghan królewskiego protokołu, później ukrywanie przez nią i Harry'ego płci dziecka, aż w końcu pojawiły się pogłoski o konflikcie między wnukami królowej Elżbiety. Wisienką na torcie okazała się nagła decyzja ówczesnych Sussexów, którzy postanowili opuścić Wielką Brytanię, zrezygnować z królewskich obowiązków i żyć na własny rachunek, osiedlając się w Kanadzie. W końcu na królewskim dworze zapanowała cisza i spokój, ale nie trwały one długo. Teraz, jak donosi "Super Express", drogą do skandalu została najnowsza książka "Finding freedom" ("Odnalezienie wolności") autorstwa Carolyn Durrand i Omida Scobie, którzy ujawnili największe sekrety monarchów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przytoczono m.in. rozmowy między Harrym a Williamem, które mają być jasnym dowodem sporu między nimi. Krótko po tym, jak młodszy z braci obwieścił swój związek z Markle, starszy miał wykrzyczeć mu prosto w twarz: "Zaślepiła cię żądza!", po czym zaznaczył, by "nie przyspieszał żadnych spraw związanych z tą dziewczyną". Harry miał go ponoć wówczas krótko nazwać snobem. Choć Meghan i jej małżonek zaprzeczyli, jakoby podobne rozmowy miały mieć miejsce, opinia publiczna nie do końca wierzy w ich słowa. W "Odnalezieniu wolności" autorzy ujawnili również rzekomo prawdziwą relację między aktorką a księżną Kate, która to miała wyraźnie dawać jej do zrozumienia że zupełnie za nią nie przepada. 

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne doniesienia, jest wielu rannych. Policja i służby na miejscu, teren odgrodzony

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Niezwykle ważny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo niepokojąca, a może być jeszcze gorzej

Żona Williama ponoć nie zapraszała Amerykanki na wspólne obiady, czy unikała jej, choć robiły zakupy w tym samym czasie i na tej samej dzielnicy. Z kolei pracownicy pałacu mieli nazywać Markle "rewiową artystką Harry'ego, która przyjechała z dużym bagażem". Innego zdania są natomiast przyjaciele Williama i Kate, według których powitanie Meghan na dworze wyglądało zupełnie inaczej, a sama księżna Cambridge ochoczo ponoć zapraszała ją na kolację i przygotowywała wegańskie potrawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne
  3. Dramat Michała Szpaka ujrzał światło dzienne. Wydano specjalne oświadczenie
  4. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  5. Ujawniono, ile zarabia Jacek Kurski. Dokładne kwoty za każdy rok, robią wrażenie
  6. Goście zamarli, gdy zobaczyli tort weselny. Starsze osoby aż się przeżegnały
  7. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News