Rodzina królewska z Hiszpanii martwi się o swojego króla. Trafił do szpitala, musiał przejść ciężką operację

Rodzina królewska z Hiszpanii martwi się o swojego króla. Trafił do szpitala, musiał przejść ciężką operację Źródło: youtube.com/euronews (in English)

Rodzina królewska z Hiszpanii bardzo boi się o swojego króla. Władca musiał przejść poważną operację, teraz powoli dochodzi do siebie. Poddani mają nadzieję, że to koniec problemów.

Rodzina królewska przeżyła ciężkie chwile, gdy były król Quan Carlos dowiedział się o konieczności przeprowadzenia operacji. Przez całe lato byli poważnie zaniepokojeni, a strach o kondycję 81-latka przyćmiewał każdą chwilę. Obecnie monarcha dochodzi do siebie po zabiegu, lekarze wydali oświadczenie.

Rodzina królewska przeżyła chwile grozy

W czerwcu tego roku 81-letni, były król Hiszpanii, przechodził rutynowe badania. Okazało się, że nie wszystko jest dobrze, a monarcha musi przejść poważną operację serca. Rodzina królewska i poddani musieli być przerażeni - tego typu zabiegi zawsze są bardzo ryzykowne, a wiek pacjenta nie sprzyjał pomyślnemu przebiegowi leczenia.

Sam Juan Carlos jednak nie przejmował się swoim zdrowiem i żył tak, jak chciał. Pozostał aktywny fizycznie, jeździł po Europie. Obserwatorzy nie byli zadowoleni, że na krótko przed hospitalizacją władca nadwyręża chore serce, ale sam zainteresowany nie widział żadnego problemu. Gdy wchodził do szpitala, powiedział nawet żartobliwie, że wszyscy zobaczą, jak wychodzi z placówki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze poinformowali o przebiegu operacji

Zaplanowana na koniec sierpnia operacja wszczepienia trzech bypassów niedawno się zakończyła. Król przeżył zabieg, a obecnie dochodzi do siebie. Lekarze przekazali oficjalne oświadczenie w sprawie Juana Carlosa. Jak się okazało, obyło się bez żadnych komplikacji, a niepokojąca aktywność monarchy przed pobytem w szpitalu nie miała wpływu na jego stan zdrowia.

- Operacja wszczepienia trzech bypassów przebiegła bez żadnych komplikacji - oznajmiono.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Jak widać rodzina królewska może odetchnąć z ulgą, choć zapewne jeszcze przez jakiś czas będzie się martwić o 81-latka. Nie wiadomo, jak organizm poradzi sobie z rekonwalescencją, ale trzeba mieć nadzieję, że monarcha szybko wróci do pełni sił. Z pewnością poddani już nie mogą się doczekać pozytywnych wieści, a sam pacjent chciałby zapewne wrócić do swojego aktywnego stylu życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News