Niezwykle wzruszająca chwila. Mały Archie pojawi się nad grobem księżnej Diany

Niezwykle wzruszająca chwila. Mały Archie pojawi się nad grobem księżnej Diany Źródło: youtube.com/Royal Family Channel

Rodzina królewska już za kilka dni będzie mogła obserwować bardzo szczególne wydarzenie, jakim będzie pojawienie się księcia Archiego nad grobem babci. Wnuczek po raz pierwszy w życiu odwiedzi to szczególne miejsce. Wydarzenie będzie niezwykłe z jeszcze jednego powodu.

stara się dbać, by wszystkie ważne wydarzenia z życia poszczególnych jej członków były odpowiednio celebrowane. Nie dziwi zatem, że już teraz Brytyjczycy dyskutują o wyjątkowej i wzruszającej chwili w życiu najmłodszego dziedzica tronu. Książę Archie wkrótce odwiedzi grób księżnej Diany, po raz pierwszy w swoim życiu. Data zdarzenia nie jest przypadkowa.

Rodzina królewska szykuje się na ważne wydarzenie

Media obiegła wiadomość o planach Meghan Markle i księcia Harry'ego. Para zdecydowała się odwiedzić wspólnie grób księżnej Diany, a towarzyszyć im będzie mały Archie. Choć dziecko jest jeszcze bardzo malutkie, dla wszystkich to bardzo ważne i wzruszające wydarzenie. Po raz pierwszy bratu księcia Williama podczas wizyty na grobie będzie towarzyszyć syn. To także powrót do dawnej tradycji, kiedy to Harry odwiedzał miejsce spoczynku matki dwa razy w roku.

Data tej szczególnej wizyty nie jest przypadkowa. Zaplanowano ją na 31 sierpnia, czyli 22. rocznicę śmierci Królowej Ludzkich Serc. Nie tylko wnuczek po raz pierwszy będzie w tym szczególnym dla Brytyjczyków miejscu. Meghan Markle także nie miała jeszcze okazji odwiedzenia grobu księżnej Diany, choć poprzez swoje stroje stara się oddać hołd księżnej Dianie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pielęgnowanie pamięci o księżnej Dianie jest ważne dla jej synów

Od śmierci księżnej Diany minęło już wiele lat, ale mimo to synowie dbają, by pamięć o ich matce i jej dobrym sercu pozostała żywa. Chętnie ją wspominają, do tego starają się regularnie przybywać w miejsce jej spoczynku. W tych szczególnych momentach można zauważyć, że choć czas zaleczył już rany, książęta nadal cierpią z powodu straty tak ważnej dla nich osoby.

- Książę Harry i William przez długi czas dwa razy w roku pojawiali się przy grobie Diany. Tej podróży nie odbyli jednak od czasu urodzin mamy w 2017 roku. Wówczas uczestniczyli w prywatnej ceremonii prowadzonej przez arcybiskupa Canterbury, Justina Welby’ego - napisano w brytyjskim "The Mirror".

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa
2. Emerytura w końcu bez podatku? Władza mówi jedno "ale"

Bardzo możliwe, że wspólna zaduma przy grobie księżnej Diany sprawi, że bracia powrócą do tej pięknej tradycji. Być może Harry z żoną i dzieckiem u boku znajdzie w sobie więcej siły, by sprostać bolesnym wspomnieniom. Rodzina królewska na pewno z ogromną ciekawością i niemałym wzruszeniem będzie obserwować ten szczególny moment.

 

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Mąż Alicji zginął w wypadku samochodowym, jadąc z kochanką. Gdy na szpitalnym łóżku zobaczyła nieprzytomną siostrę, prawie zemdlała
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł