Rodzina królewska pod obstrzałem mediów
.
Łukasz Mazur - 21 Lutego 2020

Skandal w rodzinie królewskiej. Syn Elżbiety II zamieszany w aferę pedofilską

Rodzina królewska z Wielkiej Brytanii znalazła się pod obstrzałem mediów. Wszystko za sprawą syna Elżbiety II, który okazał się być zamieszany w aferę pedofilską. Sytuacja jest rozwojowa, dalsze ustalenia mogą wstrząsnąć królewskim rodem.

Rodzina królewska rezydująca w londyńskim Pałacu Buckingham od dawna dostarcza mediom tematów do dyskusji. Po tym, jak książę Harry wraz z małżonką zrezygnowali z pełnienia funkcji reprezentacyjnych, na celowniku mediów znalazł się syn Elżbiety II, książę Andrzej.

Anna PrzybylskaWidok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w rokuCzytaj dalej

Książę Andrzej w listopadzie 2019 roku udzielił pamiętnego wywiadu, w którym odniósł się do stawianych mu oskarżeń o zażyłą znajomość z nieżyjącym milionerem, Jeffrey'em Epsteinem, któremu przypisuje się wiele gorszących występków - do najpoważniejszych z nich zalicza się handel żywym towarem oraz zmuszanie nieletnich do prostytucji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakŚmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Fani nie mają pojęcia, co uczynił po tragicznej informacji o jej odejściu przed kilku latyCzytaj dalej

Członek rodziny Winsdorów nie może wyprzeć się znajomości z Epsteinem, bo ta stała się już powszechnie znana. Zasadniczą kwestią pozostaje pytanie, czy w trakcie tej znajomości książę Andrzej gościł w nowojorskiej rezydencji Epsteina w Nowym Yorku, gdzie milioner miał przetrzymywać nieletnie osoby zmuszane do prostytucji.

Znajomość z Epsteinem wydaje się jeszcze bardziej zagadkowa, gdyż książę Andrzej, zapytany podczas wywiadu o znajomość z Virginią Roberts, stwierdził, że nie przypomina sobie, aby poznał kogoś takiego. Virginia Roberts była jedną z seks-niewolnic Epsteina, a jej wspólne zdjęcia z księciem Andrzejem krążą po sieci.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili. Nie żyje polityk PiS
2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Dodatkowy cień na sprawę rzuca ponadto fakt, że książę, pomimo zapewnień o chęci udzielenia wszelkiej możliwej pomocy prokuraturze, jak dotąd ani razu nie pojawił się na przesłuchaniu i nie złożył zeznań w charakterze świadka. Pomimo wielu prób ze strony organów ścigania i kontaktów z prawnikami rodziny królewskiej, książę Andrzej wciąż pozostaje poza ich zasięgiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy wylewu krwi do mózgu. Każdy powinien je znać
  2. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibiców
  3. Byczki są o wiele lepsze niż tradycyjne pierogi. Sekret tkwi w cieście, nie zgadniecie, z czego jest zrobione
  4. Z solniczki i pieprzniczki ledwo się sypie? Prosty trik sprawi, że zapomnisz o problemie raz na zawsze
  5. Chyba każdy się zastanawiał, po co jest kieszonka w damskich majtkach. Jej zadanie jest zadziwiające
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Mężczyzna i proszek do pieczeniaWsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trikówCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News