Gigantyczny skandal w rodzinie królewskiej! Syn królowej Elżbiety rezygnuje z obowiązków, w tle afera pedofilska

Gigantyczny skandal w rodzinie królewskiej! Syn królowej Elżbiety rezygnuje z obowiązków, w tle afera pedofilska Źródło: YouTube / TheTalko

Rodzina królewska w ostatnich dniach stała się głównym tematem plotek czołowych brytyjskich mediów. Wszystko za sprawą jednego z synów królowej Elżbiety, który postanowił odsunąć się od królewskich obowiązków. Powód? Afera pedofilska, w której samym środku się znalazł.

Rodzina królewska kolejny raz musi mierzyć się z gigantycznym skandalem. Tym razem winowajcą jest 59-letni książę Andrzej - syn królowej Elżbiety i księcia Filipa, który już kilka lat temu, w 2015 roku, został oskarżony o pedofilię. Według najnowszych informacji, wobec członka brytyjskiej rodziny królewskiej zostały podjęte radykalne kroki. Głos w mediach zabrała także obrończyni ofiar. 

Członek rodziny królewskiej był stałym gościem w rezydencji miliardera skazanego za pedofilię

4 lata temu jedna z ofiar, Virginia Roberts, wyznała, że w wieku 17 lat była zmuszana do prostytucji i "wypożyczana" przez bogacza Jeffreya Epsteina jego przyjaciołom, wśród których był książę Andrzej. Małżonka syna królowej Elżbiety, Sarah Ferguson, broniła wówczas mężczyzny: "Nie będę stała bezczynnie, gdy jego dobre imię jest brukane. Nie pozwolę powiedzieć o nim złego słowa. Andrzej jest wspaniałym człowiekiem i ojcem naszych córek."

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno sprawa została wznowiona. Odtajnione akta ukazały Andrzeja w bardzo niekorzystnym świetle. Potwierdziły się słowa Virginii z 2015 roku. Książę rzeczywiście przyjaźnił się z miliarderem Epsteinem i często gościł w jego rezydencji. W willi biznesmena znaleziono wiele zdjęć nagich nastolatek. Skazany za pedofilię właściciel zbudował też specjalne pokoje do prywatnych masaży, w których policja odkryła zabawki erotyczne.

Książę Andrzej postanowił udzielić wywiadu dla BBC

W wywiadzie dla popularnej stacji książę Andrzej potwierdził, że bywał w willi Epsteina, ale zaprzeczył, że kiedykolwiek spotkał się z Virginią Roberts. Jednak kiedy wyciekły jego zdjęcia, na których obejmował kobietę, media nie zostawiły na nim suchej nitki. Wobec tego mężczyzna postanowił odsunąć się od królewskich obowiązków, co poparła jego matka, królowa Elżbieta. Według ekspertki królewskiej Emily Andrews, najprawdopodobniej to królowa była inicjatorką tej decyzji. Królowa mogła zmusić syna, by odciął się od rodziny królewskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

W sprawie zabrała głos również Lisa Bloom, prawniczka ofiar Epsteina. Zwróciła uwagę na to, że książę nadal nie przekazał swoich e-maili, smsów i harmonogramów, które pomogłyby ustalić, co tak naprawdę się stało.

- Świetnie, że ustępuje z królewskich obowiązków, ale tak naprawdę nie o to chodzi. Chodzi o sprawiedliwość i odpowiedzialność za ofiary - powiedziała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Niespodzianka" od Orange na 2020. Sieć będzie masowo rozwiązywać umowy
  2. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  3. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  4. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  5. Magda Gessler zaskakuje. Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News