Przypadkiem nagrano córkę księżnej Kate w oknie. Ten widok pokazuje całą prawdę o prywatnym życiu rodziny królewskiej, ciężko ukryć emocje

Przypadkiem nagrano córkę księżnej Kate w oknie. Ten widok pokazuje całą prawdę o prywatnym życiu rodziny królewskiej, ciężko ukryć emocje Źródło: Instagram/theroyalfamily

Rodzina królewska Wielkiej Brytanii może zdawać się pełna mitologicznych, owianych tajemnicą postaci, ale w dobie internetu coraz ciężej ukryć, że tworzą ją również normalni ludzie. Udowodniła to ostatnio księżniczka Charlotte. Nagranie jej zachowania trafiło do sieci.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii pełni funkcję symbolu władzy i luksusu. Przez lata ukrywano szczegóły dotyczące ich życia. Wszyscy pamiętają zamieszanie wokół śmierci księżnej Diany. Do dzisiaj co jakiś czas wychodzą na jaw szczegóły dotyczące tragicznego wypadku, w którym zginęła. Jednak w obecnych czasach coraz trudniej jest ukryć prawdę dotyczącą królewskiego klanu - to normalni ludzie, którzy bawią się, smucą oraz dorastają we własnym tempie, a to wszystko na oczach milionów ludzi z całego świata.

Rodzina królewska nie ma już czego ukrywać

Internet stał się wspaniałym narzędziem informacyjnym. Dzięki niemu wszyscy mogą być na bieżąco ze wszystkim. Czy to w drodze do pracy, czy to w zaciszu domowym, w mgnieniu oka można dowiedzieć się prawie wszystkiego o życiu zarówno bliskich, jak i zupełnie obcych ludzi. Dotyczy to też rodziny królewskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Możliwe, że dzieci z nowego pokolenia doświadczają tego bardziej, niż ktokolwiek wcześniej. Każdy krok w ich rozwoju jest skrupulatnie obserwowany przez setki obiektywów. Paparazzi nie poddają się nawet pomimo bardzo aktywnego oficjalnego konta rodziny królewskiej na Instagramie. Zawsze chcą dotrzeć głębiej, zobaczyć więcej, poznać kolejny sekret. Doskonałym na to dowodem jest nagranie, które ostatnio pojawiło się w internecie.

Księżniczka Charlotte rozrabia w obiektywie kamery

Na nagraniu widać księżniczkę Charlotte wyglądającą przez okno. Być może jest świadoma, że ktoś ją obserwuje, bo nawiązuje kontakt wzrokowy z kamerą i zaczyna dokazywać - jak każde zdrowe, energiczne dziecko. Dużo do zastanowienia dają komentarze, które można znaleźć w internecie. Niektórzy zastawiają się, czy młoda księżniczka powinna zachowywać się w równie "ordynarny" sposób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Mogłoby się wydawać, że ludzie zapominają, że księżniczka Charlotte, mimo błękitnej krwi płynącej w jej żyłach, jest też zwykłym dzieckiem, któremu wychowanie pod czujnym okiem fotografów z pewnością nie służy. Przecież jej zachowanie w wykonaniu jakiegokolwiek innego dziecka byłoby po prostu dowodem dobrego zdrowia i radości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: wp

Następny artykuł