Skandal w rodzinie królewskiej. Syn królowej miał uprawiać seks z nieletnią, została mu sprzedana

Skandal w rodzinie królewskiej. Syn królowej miał uprawiać seks z nieletnią, została mu sprzedana Źródło: twitter/dkr_boyd/

Rodzina królewska znalazła się w epicentrum skandalu na skalę światową. Media niemalże w każdym kraju rozpisują się o oskarżeniach w kwestii molestowania. Syn królowej może mieć poważne kłopoty.

Rodzina królewska to jeden z gorętszych tematów na całym świecie. Miliony ludzi docieka szczegółów na temat życia monarchów, a każdy skandal z ich udziałem budzi dyskusje na wiele miesięcy. Gdy tylko pojawiły się informacje o oskarżeniach, jakie usłyszał syn monarchini, w mediach aż zawrzało, a wszyscy skupili swój wzrok na Pałacu, czekając na jakąkolwiek oficjalną reakcję w tej sprawie. 

Rodzina królewska może mieć poważne problemy? Syn królowej został oskarżony o molestowanie 

Po 18 latach gorąca sprawa z udziałem księcia Andrzeja powróciła odbijając się jeszcze większym echem. Niejaka Virginia Giuffre, dziś już 35-letnia kobieta, udzieliła wywiadu dla jednego z zagranicznych portali, w którym opowiedziała o tym, jak została sprzedana synowi królowej Elżbiety II.

Zdradziła wiele szczegółów z pamiętnej nocy, gdy jako 17-latka miała uprawiać z nim seks. Będąc gościem w loży VIP stołecznego klubu Tramp, była podekscytowana na myśl, że pozna księcia. Ten - jak donosi kobieta - zamawiał jej wódkę, choć nie osiągnęła jeszcze pełnoletności. Zdradza, że po miłym  wieczorze wróciła z brytyjską celebrytką, Ghislaine Maxwell, która towarzyszyła jej tamtego dnia, do jej domu w Londynie, po czym została zmuszona do stosunku seksualnego z monarchą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie był nieuprzejmy, ani nic w tym stylu. Powiedział „dziękuję” i jakieś miłe sentymentalne słówka, po czym wyszedł. Nie mogłam uwierzyć, że nawet royals jest w to zamieszany - wspomina zdruzgotana 35-latka. 

Pałac Buckingham zabrał głos

Niedługo po wyemitowaniu wywiadu, media zaczęły dociekać komentarza ze strony siedziby królowej, który choć rzeczywiście się pojawił, był nad wyraz skromny i zawierał jedynie niezbędne informacje, które nie mogły w żaden sposób wpłynąć niekorzystnie na wizerunek rodziny królewskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Poinformowano bowiem, że Pałac nie ma nic więcej do dodania w kwestii oświadczenia, które wydano nieco wcześniej. Oznajmiono w nim, że wszelakie informacje o domniemanym molestowaniu z udziałem księcia Andrzeja są nieprawdziwe, a monarchę z Virginią nie łączy żadna relacja. Nie przekazano jednak, czy podjęto w tej sprawie jakiekolwiek działania.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Mandat na grzybobraniu. Straż leśna zażąda 500 złotych
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: wprost 

Następny artykuł