Syn królowej Elżbiety miał zgwałcić 16-latkę

Syn królowej Elżbiety miał zgwałcić 16-latkę Źródło: .

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii staje w obliczu ogromnego skandalu. Syn Elżbiety II spotkał się z poważnymi oskarżeniami - posądzono go o gwałt na nieletniej. Wyjawione może zostać wiele prywatnych dokumentów.

Rodzina królewska musiała wydać oficjalne oświadczenie, aby odnieść się do oskarżeń wobec syna Elżbiety II. Szykuje się gigantyczny skandal na wyspach brytyjskich. Synowi Elżbiety II postawiono zarzuty, według których miał dopuścić się gwałtu na 16-latce.

Syn Elżbiety II oskarżony o gwałt na 16-latce. W tle pojawił się handel nieletnimi

Książę Andrzej, który jest synem Elżbiety II, otrzymał akt oskarżenia dot. gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Po wielu latach od samego wydarzenia ofiara gwałtu Virginia Roberts zawiadomiła media i prokuraturę, że była gwałcona przez wpływowych ludzi - polityków, biznesmenów, a także przez członków rodziny królewskiej. Padła ofiarą handlarza ludźmi, którzy zmuszał nieletnie kobiety do prostytuowania się.

- Byłam wypożyczana politykom i naukowcom oraz... rodzinie królewskiej i ludziom, o których po prostu nigdy byście nie pomyśleli. Byłam młoda, bałam się, wiedziałam, że mają siłę [...] Nie wiedziałam, co by się stało, gdybym powiedziała „nie”. Nie wiedziałam, co by się stało, gdybym na nich doniosła. Ta 16-letnia dziewczyna po prostu na to pozwoliła - wyznała ofiara w jednym z wywiadów.

Rodzina królewska wydaje oficjalny komunikat. Zaprzeczają, ale dowody wskazują na coś innego

Przestępcą, który dostarczył 16-letnią Virginię, był Jeffrey Epstein, handlarz ludźmi, który ściągał nieletnie do swoich willi w Palm Beach oraz na Manhattanie. Następnie zmuszał je, aby za pieniądze uprawiały seks z gośćmi. Jednym z nich miał być w latach 1999-2001 książę Andrzej, syn Królowej Elżbiety II.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii oficjalnie odniosła się do oskarżeń. Zaprzeczono, aby książę Andrzej miał jakiekolwiek powiązania z Virginią Roberts. Jednakże w sukurs oświadczeniu, do prokuratury trafiły zdjęcia, na których widać ofiarę gwałtu wraz z brytyjskim księciem.

Sprawa trafiła do amerykańskiego sądu apelacyjnego. Zdecydowano się na odtajnienie dwóch tysięcy dokumentów dotyczących sprawy Jeffrey'a Epsteina. Instytucja tłumaczy to prawem społeczeństwa do informacji. Ujawnienie dokumentacji może być obciążające dla księcia Andrzeja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News