Miał dostać kilkadziesiąt tysięcy za pogrążenie Meghan Markle. Wiadomość zachwiała rodzinę królewską w posadach

Miał dostać kilkadziesiąt tysięcy za pogrążenie Meghan Markle. Wiadomość zachwiała rodzinę królewską w posadach Źródło: Wikimedia Commons Genevieve CC2.0

Rodzina królewska mogła być poważnie oburzona, gdyby ten pomysł doszedł do skutku. Aktor, który pracował na planie z Meghan Markle miał otrzymać gigantyczną kwotę za poświadczenie kłamstw na żonę księcia Harrego.

Rodzina królewska od samego początku miała problemy z Meghan Markle. Amerykańska aktorka nie spodobała się brytyjskim mediom, które nieustannie szukały pretekstu do zaatakowania wybranki księcia Harry'ego. Dziennikarze posunęli się do obrzydliwego ruchu.

Rodzina królewska zaskoczona atakiem mediów. Nie spodziewali się tak podstępnego ataku

Okazało się, że taką propozycję otrzymał 46-letni aktor Simon Rex, znany z serii filmów "Straszny film". Aktor wyjawił niedawno w wywiadzie, że gdy media dowiedziały się o tym, że znał się z Meghan Markle, zaczął otrzymywać zaskakujące propozycje. Zaoferowano mu bajońską sumę za oczernianie żony księcia Harrego w mediach.

Dziennikarze mieli zaoferować 70 tysięcy dolarów, czyli około 300 tysięcy złotych w zamian za udzielenie atakującego księżną wywiadu. Biorąc pod uwagę fakt, że aktor nigdy nie zrobił zawrotnej kariery, dla niego byłaby to znaczna suma. Postanowił powiedzieć o tej sytuacji publicznie.

Aktor szczerze o swojej znajomości z Meghan Markle i oferowanych mu pieniądzach

Okazało się, że aktorzy poznali się na planie serialu Cuts. Meghan Markle zagrała zaledwie w jednym odcinku, wyemitowanym w telewizji w 2005 roku. Simon Rex przyznał, ze zaprosił świeżo zapoznaną koleżankę z planu na spotkanie, jednak niewiele ich łączyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do niczego nie doszło. Nigdy się nawet nie całowaliśmy. Po prostu raz spędziliśmy trochę czasu razem, ale zupełnie nie na zasadzie randki. Była po prostu kimś, kogo poznałem na planie i poszliśmy na lunch. To wszystko - zdementował pogłoski aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarł mężczyzna przebywający na kwarantannie. Policjanci zastali w jego mieszkaniu straszny widok
2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

Przyznał, że gdy Meghan Markle została księżną, media zaczęły oferować mu mnóstwo pieniędzy, w zamian za to miałby powiedzieć, że miał romans z koleżanką z planu. Stwierdził, że odmówił, bo nie chciał kłamać, a ponadto w wulgarnych słowach przyznał, że nie chciałby denerwować rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Już ponad pół tysiąca przypadków. Ministerstwo zakomunikowało kolejną falę zachorowań
  4. Stwierdzili nowy objaw koronawirusa. Miała go m.in. zarażona minister zdrowia
  5. Nagranie z kamerki ich poraziło. Rodzice nie mogli uwierzyć, co kot zrobił w łóżeczku ich małego dziecka
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News