Okropne wiadomości prosto z Pałacu. Książę trafił do szpitala przez chorobę, Brytyjczycy drżą z obaw

Okropne wiadomości prosto z Pałacu. Książę trafił do szpitala przez chorobę, Brytyjczycy drżą z obaw Źródło: .

Rodzina Królewska nie ma dobrych informacji. Do szpitala przez chorobę trafił Książę. Wszyscy Brytyjczycy drążą ze strachu ze względu na stan zdrowia członka Rodziny Królewskiej.

Rodzina królewska znalazła się w obliczy przerażające tragedii. Dziś mąż Królowej Elżbiety II, Książę Filip został przewieziony do szpitala. Wiadomości dotyczące stanu zdrowia jednego z członków Brytyjskiej Rodziny Królewskiej powodują, że Brytyjczycy tuż przez Świętami Bożego Narodzenia drżą ze strachu. 

Rodzina królewska i wieści z Pałacu 

Brytyjskie media poinformowały, że Książę Filip, mąż Królowej Elżbiety II został dziś przewieziony do szpitala Króla Edwarda VII. Jego pobyt w szpitalu ma być związany z chorobą, z którą zmaga się już od dłuższego czasu. Pałac Buckingham potwierdza doniesienia mediów, o tym, że Książę Filip został pilnie przewieziony do szpitala, by na miejscu lekarze otoczyli go profesjonalną opieką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Książę Edynburga udał się dziś rano z Norfolk do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie na obserwację w związku z chorobą, z którą zmagał się już wcześniej. Przyjęcie to środek zapobiegawczy zalecony przez lekarze Jego Królewskiej Mości - pojawiło się oficjalne oświadczenie z pałacu Buckingham. 

Książę Filip znalazł się w szpitalu kilka godzin przed tym, jak królowa Elżbieta II przybyła z Londynu do Norfolk, gdzie ma spędzić przerwę świąteczną.

Rodzina królewska przed Świętami Bożego Narodzenia

Jak można dowiedzieć się z brytyjskich mediów, przyjęcie księcia Filipa do szpitala zostało zaplanowane, a do placówki nie został przewieziony karetką. Zgodnie z doniesieniami z mediów do szpitala udał się o własnych siłach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

Brytyjska Rodzina królewska przed Świętami Bożego Narodzenia znalazła się w obliczu przykrych zdarzeń. Nie wiadomo, czy Filip opuści szpital przed Wigilią. Brytyjczycy drżą z obaw o jego stan zdrowia ze względu na wiek mężczyzny. Filip niedawno obchodził swoje 98 urodziny, a od 2017 roku zrezygnował ze swoich obowiązków publicznych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia
  4. Cały rok jadł tylko ziemniaki. Niebywałe, co stało się z jego organizmem
  5. Asia z "Chłopaków do wzięcia" straciła dziecko. Ujawniła też poniżające kulisy programu

źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News