Rodzina królewska wystosowała oficjalne oświadczenie. Książę miał trzykrotnie zgwałcić nieletnią

Rodzina królewska wystosowała oficjalne oświadczenie. Książę miał trzykrotnie zgwałcić nieletnią Źródło: Wikimedia Commons/Carfax2

Rodzina królewska wydała oficjalne oświadczenie w sprawie gwałtu na nieletniej dokonanego przez jedną z bliskich osób królowej Elżbiety II. Brytyjczycy są w szoku.

Rodzina królewska znów musi mierzyć się ze skandalem. Właśnie wydano specjalne, oficjalne oświadczenie w sprawie gwałtu, którego dokonał się krewny Elżbiety II. Fani Windsorów są mocno niepocieszeni, taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Syn królowej Elżbiety został oskarżony o gwałt

Jego Wysokość Andrzej, książę Yorku i zarazem syn królowej Elżbiety, został oskarżony o seksualne wykorzystanie nieletniej, bezbronnej dziewczyny. Miał korzystać z usług człowieka, który został oskarżony o handel ludźmi. Księcia oskarżyła jedna z ofiar, Virginia Roberts Giuffre. Miała być przekazywana ludziom z wyższych sfer, by "spędzili z nią trochę czasu".

- Byłam wypożyczana politykom i naukowcom oraz... rodzinie królewskiej i ludziom, o których po prostu nigdy byście nie pomyśleli. Byłam młoda, bałam się, wiedziałam, że mają siłę (...) Nie wiedziałam, co by się stało, gdybym powiedziała nie. Nie wiedziałam, co by się stało, gdybym na nich doniosła - wspomina Giuffre.

W jej wspomnieniach żywy jest także fakt, że w latach 1999-2001 miała zostać trzykrotnie zmuszona do seksu z księciem Andrzejem; to miał być gwałt. Kobieta miała spełniać wszystkie jego zachcianki. Kiedy sprawa wyszła na jaw pałac Buckingham odmówił jakiegokolwiek komentarza jednoczenie tłumacząc, że rzecznicy nie komentują przebiegu spraw sądowych.

Rodzina królewska dementuje wszystko w swoim oświadczeniu

Na początku lipca tego roku amerykański sąd apelacyjny zadecydował, że "prawo społeczeństwa do informacji przeważa nad prawem do prywatności". W związku z tym aż 2 tysiące dokumentów dotyczących handlu nieletnimi dziewczętami ujrzy światło dzienne. Ludzie dowiedzą się, co Jeffrey Epstein robił z dziewczętami i komu oferował ich usługi. Rodzinie królewskiej nie zostało nic innego, niż wydać oświadczenie w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zdecydowanie zaprzecza się, że miał jakiejkolwiek formy kontaktu seksualnego lub relacji z Panią Roberts. Każde inne stwierdzenie jest fałszywe - tak brzmi oficjalny komunikat w tej sprawie przekazany przez reprezentantów królowej Elżbiety.

Wszystko okaże się jasne dopiero z czasem. Podobno jest kilka dowodów na to, że książę Andrzej bywał w towarzystwie niepełnoletnich dziewczyn - zdjęcia mówią wiele. Poza tym dziennikarze są czujni i sami przyłapali księcia Andrzeja na tym, że ma korelacje z Epsteinem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono szokujące fakty o Krystynie Pawłowicz! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Wszystko mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie to jedno wydarzenie
  2. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Plejada

Następny artykuł