Śmiertelnie chora księżna pokazała się publicznie. Zostało jej tylko kilka lat życia

Śmiertelnie chora księżna pokazała się publicznie. Zostało jej tylko kilka lat życia Źródło: YouTube / The Crown Royals

Rodzina królewska z Norwegii rok temu usłyszała druzgocące informacje. 45-letniej wówczas księżnej Mette-Marit zdaniem lekarzy zostało maksymalnie 5 lat życia. Pomimo tej strasznej diagnozy, kobieta stara cieszyć się każdym dniem. Właśnie opublikowano świąteczną fotografię z jej udziałem.

Rodzina królewska z Norwegii w październiku ubiegłego roku poinformowała, że księżna Mette-Marit jest śmiertelnie chora. Lekarze zdiagnozowali u niej samoistne włóknienie płuc i zakładali, że kobiecie zostało od trzech do maksymalnie pięciu lat życia. Pomimo tego strasznego wyroku, księżna zadeklarowała, że nie zrezygnuje z obowiązków i konsekwentnie trzyma się tej decyzji.

Rodzina królewska opublikowała na Instagramie świąteczne zdjęcie

Mette-Marit wraz z mężem, księciem Haakonem, przygotowują się do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Na profilu rodziny królewskiej na Instagramie opublikowano jej oficjalną fotografię. Do portretu pozował król Norwegii Harald V wraz z żoną i synem - księciem Haakonem. Na zdjęciu znajduje się także śmiertelnie chora Mette-Marit, małżonka księcia. Nie zabrakło także dwójki ich dzieci - księżniczki Ingrid Aleksandry i księcia Sverre Magnusa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uroczy akcent tej fotografii to wielki domek z piernika wykonany przez dzieci z przedszkola Fridheim w Oslo, jednak to nie on przykuwa największą uwagę mediów. Oczy wszystkich skierowane są na chorą księżną. Poddani i ludzie z całego świata cicho kibicują jej w walce z chorobą i liczą na to, że w jej życiu wydarzy się cud.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Kobieta tryska radością

Na ostatniej opublikowanej fotografii księżna, mimo śmiertelnej choroby, promienieje z radości. Po kobiecie w żaden sposób nie widać, że zostało jej niecałe 5 lat życia. Mette-Marit wygląda przepięknie. Bije od niej pozytywna energia. Co więcej, nie poddaje się. Od miesięcy inspiruje rzesze ludzi i udowadnia, że nawet tak druzgocąca diagnoza, nie może być przeszkodą w cieszeniu się każdą chwilą i drobnymi rzeczami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News