Książę Harry jest bezradny. Niepokojące doniesienia z rodziny królewskiej

Książę Harry jest bezradny. Niepokojące doniesienia z rodziny królewskiej Źródło: Instagram sussexroyal

Brytyjska rodzina królewska zmaga się z szalejącą pandemią wirusa SARS-CoV-2. Chociaż członkowie rodziny robią, co mogą, aby zminimalizować ryzyko zarażeniem koronawirusem, książę Harry jest w obecnej sytuacji bezradny. Przyjaciel Harry'ego i Meghan zdradził, co przeżywają małżonkowie. To jedynie dowód na to, że w obliczu tak poważnego zagrożenia wszyscy jesteśmy równi.

Brytyjska rodzina królewska robi co może, aby uniknąć poważnych konsekwencji pandemii koronawirusa. Jednak książę Harry prawdopodobnie jeszcze nigdy nie czuł się tak bezradny. Przyjaciel Meghan Markle zdradził, że małżonkowie podejmują odpowiednie środki ostrożności, ale obecna sytuacja jest dla nich bardzo trudna. Członkowie rodziny królewskiej podjęli specjalne kroki.

Brytyjska rodzina królewska przeżywa teraz trudne chwile. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 nie oszczędza nikogo, bez względu na status materialny i społeczny. Książę Harry i Meghan Markle spotkali się ze swoimi tuż przed ogłoszeniem sytuacji wyjątkowej. Obecnie pozostają oddzieleni od reszty świata. Niedawno przyjaciel małżonków zdradził mediom, jakie nastroje panują wśród członków rodziny królewskiej. Podkreślił to, jak przygnębiające jest poczucie bezradności, które towarzyszy Harry'emu każdego dnia. Jednak zwrócił również uwagę na to, że wszyscy robią, co w ich siłach, aby zapanować nad kryzysem.

Brytyjska rodzina królewska dotknięta konsekwencjami pandemii SARS-CoV-2

Brytysjka rodzina królewska ostatnimi czasy zwróciła na siebie uwagę mediów przede wszystkim z powodu decyzji księcia Harry'ego i Meghan Markle. Małżeństwo postanowiło zrezygnować z obowiązków oraz przywilejów płynących z bycia royalami. Para przestała też reprezentować Królową Elżbietę II na arenie międzynarodowej. Ich ustalenia wejdą w życie z końcem marca. Królowa wydała już specjalne oświadczenie, w którym przyznaje, że rozumie i szanuje ich decyzję.

Obecnie jednak brytyjska rodzina królewska walczy z innymi kłopotami. Im również grozi ryzyko zarażenia się koronawirusem. Niebezpieczny patogen mógłby być szczególnie niebezpieczny dla Królowej Elżbiety II ze względu jej zaawansowanego wieku. Książę Harry i Meghan Markle odizolowali się od większości świata w swojej rezydencji w Kanadzie. Małżeństwo cieszy się, że udało im się jeszcze spotkać z bliskimi tuż przed wybuchem pandemii. Przyjaciel Meghan zdradził, jakie nastroje panują wśród członków rodziny królewskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Meghan i Harry są wdzięczni losowi za to, że udało im się spotkać z jego rodziną, zanim zaczęło się to całe szaleństwo. Harry czuje się bezradny i bardzo się martwi o swoich bliskich. Jest w stałym kontakcie ze swoim ojcem i babcią. Wciąż im powtarza, żeby zachowali najwyższe środki ostrożności - mówi przyjaciel rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Chociaż Brytyjska rodzina królewska obecnie stara się zachować wszelkie środki ostrożności, nie mogą zrobić nic więcej, poza czekaniem aż sytuacja na świecie się ustabilizuje. Ta bezradność z pewnością niepokoi księcia Harry'ego, który chce zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo. Razem z Meghan Markle muszą też dbać o swoje małe dziecko. Dlatego postanowili ograniczyć do minimum kontakty towarzyskie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Niepokojące informacje WHO. Może dojść do drugiej fali epidemii
  4. Żona nauczyciela ma koronawirusa i walczy o życie. Zrobiła jeden poważny błąd, teraz mąż ostrzega innych
  5. Wyśmiali 3-latka za jego wygląd. Reakcja chłopca jest mistrzowska
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News