Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna

Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna Źródło: Wikimedia Common

Rodzina królewska była świadkiem niespodziewanej decyzji królowej Elżbiety. Książę Harry i Meghan Markle mogą być niezadowoleni, będą musieli się podporządkować.

Jeszcze niedawno brytyjska rodzina królewska żyła oświadczeniem Harry'ego i Meghan. Teraz swoją decyzję ogłosiła królowa Elżbieta. Parę czeka wiele wyrzeczeń.

Rodzina królewska jakiś czas temu oznajmiła, że książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z królewskich obowiązków oraz reprezentowania publicznie królowej Elżbiety. Oboje chcieli skupić się na promowaniu własnej marki. Niedawno Pałac Buckingham poinformował o tym, jak teraz będzie wyglądało ich życie. Będą musieli zrezygnować z niektórych przywilejów.

Rodzina królewska będzie musiała podporządkować się nowym wymogom

Rodzina królewska to nie tylko obowiązki publicznego reprezentowania odpowiednich wartości, ale również szereg przywilejów. Członkowie otrzymują publiczne środki w trakcie pełnienia królewskich obowiązków, korzystają również z tytułu "waszej królewskiej wysokości". W styczniu jednak Harry i Meghan ogłosili, że rezygnują z obowiązków pełnionych przez brytyjską rodzinę królewską. Chociaż prawdopodobnie rozmawiali o tym wcześniej z członkami Royal Family, opinia publiczna była bardzo zdziwiona tą decyzją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książe Harry i Meghan ujawnili, że chociaż rodzina królewska jest dla nich bardzo ważna, chcą prowadzić własne życie - niepodporządkowane spełnianiu królewskich obowiązków. Po tej decyzji jednak stracili również przywileje. Ogłoszono, że para nie może już korzystać z tytułu ani publicznych funduszy. Będzie musiała również zmienić swoją markę "Sussex Royal". To oznacza, że oboje będą musieli teraz na nowo zacząć prace nad brandem. Niedawno chcieli zarejestrować herb jako globalny znak towarowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię

2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu

Rodzina królewska była bardzo wymagająca w stosunku do Harry'ego i Meghan Markle. Być może dlatego para zdecydowała, że chce prowadzić bardziej niezależne życie. Królowa Elżbieta zrozumiała tę decyzję, podziękowała wnukowi i jego żonie za wsparcie. Życzyła parze szczęścia i spokojnego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy tętniaka mózgu. Każdy powinien je znać
  2. Ile zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunę
  3. Nie żyje wokalistka kultowego polskiego zespołu. Niedawno usłyszała straszną diagnozę, nie zdążyła zacząć leczenia
  4. Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas
  5. Ile koni jest na zdjęciu? Setki osób próbuje znaleźć rozwiązanie, ale prawie nikomu się nie udaje
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Styl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News