Nowe informacje o wykorzystywanej nieletniej niewolnicy wprost odbierają mowę. Słynny brytyjski książę wypowiedział ścinające z nóg słowa

Nowe informacje o wykorzystywanej nieletniej niewolnicy wprost odbierają mowę. Słynny brytyjski książę wypowiedział ścinające z nóg słowa Źródło: flickr

Rodzina Królewska ma się czego wstydzić? Jeden z jej członków miał przetrzymywać i wykorzystywać nieletnią niewolnicę. Właśnie pojawiły się nowe doniesienia w sprawie słynnego brytyjskiego księcia. Sam zainteresowany postanowił zabrać głos, a jego słowa ścinają z nóg.

Rodzina Królewska znalazła się kolejny raz w kręgu zainteresowań mediów, za sprawą jednego z jej członków, który miałby dopuścić się wykorzystywania i przetrzymywania niepełnoletniej dziewczyny. Książę Andrzej zaprzecza wszystkiemu, twierdząc, że jest niewinny i nic go nie wiąże z nastolatką.

Rodzina Królewska świadkiem kolejnego skandalu

Sprawa księcia Andrzeja ujrzała światło dzienne cztery lata temu, kiedy został on oskarżony o molestowanie. Mężczyzna miał rzekomo utrzymywać relacje o seksualnym charakterze z Virginią Roberts. Dziewczyna miała pracować u niego w domu jako seksualna niewolnica. Do jej obowiązków należał między innymi erotyczny masaż, z którego korzystało wielu najbogatszych Brytyjczyków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pomimo oskarżeń książę Andrzej nie usłyszał zarzutów. Nie został też przesłuchany w sprawie, bo chronił go immunitet polityczny. Ostatnio jednak zmienił zdanie i postanowił udzielić wywiadu. Oczywiście od razu został w nim zapytany o spotkanie z Virginią w nocnym klubie.

- Nie. To się nie wydarzyło. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkał tę panią. Jestem przekonany, że nigdy nie byłem z nią w klubie. Jest wiele rzeczy, które są nieprawdziwe w tej historii, a jedną z nich jest fakt, że nie wiem, gdzie znajduje się ten bar. Nie piję alkoholu. Nie wydaje mi się, że kiedykolwiek kupiłem tam drinka - powiedział w wywiadzie. 

Rodzina Królewska nie zabiera głosu w sprawie księcia Andrzeja

- Tyle razy odtwarzałem to w głowie. Ostatecznie, biorąc pod uwagę wszystkie perspektywy, zdecydowanie nie było to właściwe. Ale w tamtym czasie czułem, że było to honorowe i słuszne, i przyznaję w pełni, że mój osąd był prawdopodobnie zabarwiony moją tendencją do bycia zbyt honorowym, ale taka jest prawda - stwierdził książę. 

Tak skomentować miał swoją przyjaźń z siedzącym w więzieniu za pedofilię i czerpanie zysków z usług nieletnich niewolnic seksualnych Epsteinem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

Rodzina Królewska nie wydała oficjalnego stanowiska w sprawie księcia Andrzeja i podejrzeń o przetrzymywanie i więzienie przez niego nieletniej dziewczyny.

uploaded

fot. youtube/Sky News Australia
 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz komórkę? Nie unikniesz wyższych opłat. Już niebawem podwyżka cen
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News