FBI uderza w brytyjską rodzinę królewską! Jej członek miał molestować małych chłopców

FBI uderza w brytyjską rodzinę królewską! Jej członek miał molestować małych chłopców Źródło: fot. wikipedia.org/Federal Bureau of Investigation

Rodzina królewska znalazła się na celowniku FBI, które przyglądało się uważnie szczególnie jednemu z jej członków. Teraz dokumenty zgromadzone na jego temat wyszły na jaw.

Rodzina królewska bardzo dba o swój wizerunek, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Przez to też wszystkie skandale, które w historii wybuchały wokół jej członków, bardzo szybko starano się stłumić już w samym zarodku. Jednak nie powstrzymuje to służb innych krajów przed prześwietlaniem członków rodziny królewskiej.

Tym razem mowa jest o dokumentach FBI, które dotyczą orientacji seksualnej oraz bardzo kontrowersyjnych upodobań jednego z wujków samego księcia Karola, który odegrał w historii swojego kraju niezwykle ważną rolę. Dokumenty te ujrzały światło dzienne przez powstającą na jego temat książce.

Rodzina królewska atakowana przez FBI

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że wszelkie pogłoski o homoseksualizmie jakiegokolwiek z członków rodziny królewskiej wzbudzają ogromne kontrowersje nawet teraz, a co dopiero mówić o sytuacji sprzed kilkudziesięciu lat. W tym wypadku chodzi dokładniej o Louisa Mountbattena, który był wujkiem księcia Karola.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo pełnił funkcję ostatniego wicekróla Indii, a także admirała brytyjskiej floty. Wielokrotnie odznaczony za zasługi podczas udziału w licznych konfliktach wojskowych,  w tym między innymi w I i II wojnie światowej. Według dokumentów sporządzonych przez FBI na jego temat, był on homoseksualistą, który miał bardzo silną słabość do młodych chłopców w szkolnych mundurkach oraz młodych mężczyzn w wojskowych strojach.

Oczywiście Mountbatten był żonaty, ale wedle odtajnionych informacji, w ogóle nie przeszkadzało to ani mu, ani małżonce w częstym romansowaniu. Dodatkowo Mountbatten miał też być częstym gościem ekskluzywnego domu dla homoseksualistów, o czym agentów miał poinformować jego kierowca.

Dzisiaj grzeje: 1. Jackowski zapowiedział "chemiczną zagładę" Ziemi. Twierdzi, że jest tylko jeden sposób aby ją powstrzymać

2. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków

Nie da się ukryć, że samo istnienie tego typów dokumentów o członku rodziny królewskiej, popartych zeznaniami wielu osób, to potworny cios wizerunkowy wymierzony w stronę brytyjskiej monarchii. Dodatkowo książka biograficzna, w której zostały przytoczone wszystkie niewygodne fakty o małżeństwie Mountbattenów, została napisana przez brytyjskiego historyka i to właśnie on poprosił o odtajnienie dokumentów dotyczących monarchy.

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Do drzwi Agnieszki zapukała żona jej kochanka. Oniemiała, gdy usłyszała propozycję kobiety

 

źródło: Dailymail

Następny artykuł