Sąd zdecydował o odtajnieniu dokumentów, książę zmuszał nastolatkę do stosunku. Skandal rozrywa brytyjską rodzinę królewską

Sąd zdecydował o odtajnieniu dokumentów, książę zmuszał nastolatkę do stosunku. Skandal rozrywa brytyjską rodzinę królewską Źródło: youtube.com/bbc

Rodzina królewska w cieniu kolejnego skandalu. Monarchia, która nadal jest wewnętrznie podzielona wokół skandali obyczajowych, musi zmierzyć się z kolejnymi problemami. Książę został oskarżony o zgwałcenie 17-letniej dziewczyny. Sąd, który bada sprawę, zadecydował, że należy odtajnić dokumenty w tej sprawie. Takiego skandalu dwór nie widział od dawna.

Rodzina królewska od pewnego czasu regularnie mierzyć się musi z wielkimi skandalami. W przeszłości mieliśmy już do czynienia z romansami, wewnętrznymi walkami i nieustającą rywalizacją między członkami familii. Nigdy jednak nie było mowy o czynach pedofilskich i to względem zaledwie 17-letniej dziewczyny. Jak się okazuje, syn Elżbiety II i Filipa mógł dopuścić się przed laty gwałtu, za który teraz może czekać go odpowiedzialność karna. Tą sprawą żyje całe brytyjskie społeczeństwo, a sąd zadecydował o odtajnieniu dokumentów. 

Rodzina królewska zmaga się z kryzysem. Syn Elżbiety II oskarżony o gwałt

Osobą będącą potencjalnie odpowiedzialną za gwałt jest drugi syn brytyjskiej monarchini - księże Andrzej. Brat Karola miał przed laty dopuścić się molestowania seksualnego i zgwałcenia Virginii Roberts Giuffre. 35-latka miała być związana z rodziną amerykańskiego biznesmena Jeffa Epsteina, który sam wykorzystywał seksualnie nastolatkę oraz zmuszał ją do świadczenia usług swoim przyjaciołom. Jednym z nich miał być właśnie książę Andrzej, który miał zgwałcić dziewczynę trzykrotnie.

Zdaniem amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, który prowadzi postępowanie, w zeznaniach Roberts przewijają się największe nazwiska „prominentnych amerykańskich polityków, wpływowych biznesmenów, zagranicznych prezydentów, znanego premiera i innych światowych przywódców”. Niewykluczone więc, że arystokracja znalazła się w samym środku wielkiego seks-skandalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pałac odcina się od oskarżeń

Sama rodzina królewska stara się bronić brata księcia Karola i uważa, że Amerykanka przed sądem powiedziała nieprawdę, a ich krewny nigdy nie zgwałcił Roberts.

- Książę Andrzej nie miał jakiejkolwiek formy kontaktu seksualnego lub relacji z Roberts - skomentowali krótko przedstawiciele brytyjskiej monarchii w specjalnym oświadczeniu.

Tłumaczeniom dworu nie pomaga jednak fakt, że w dokumentacji znaleziono wspólne zdjęcie arystokraty i pokrzywdzonej ofiary przedstawiające Amerykankę w objęciach Andrzeja. Autentyczność tego materiału dowodowego nie została jednak skomentowana przez rodzinę królewską i niewykluczone, że arystokrata będzie musiał stanąć przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości.

 1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
 2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
 3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
 4. Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą
 5. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
 6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
 7. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
 8. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
   
   

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu