Książę Harry stracił kontrolę nad sobą i zaczął płakać podczas wystąpienia. Mówił o Meghan i synku

Książę Harry stracił kontrolę nad sobą i zaczął płakać podczas wystąpienia. Mówił o Meghan i synku Źródło: youtube.com/globalnews

Brytyjska rodzina królewska cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wiele osób obserwuje każdy ruch książęcych par. Tym razem książę Harry nie zapanował nad swoimi emocjami i rozpłakał się podczas wystąpienia, gdy wspomniał o swojej żonie i synku.

Brytyjska rodzina królewska niedawno świętowała narodziny Archiego, syna księcia Harrego oraz jego żony Meghan Markle. Książę Harry podczas oficjalnej przemowy na gali WellChild Awards zdecydował się na emocjonalne wyznanie. Mężczyzna nie krył wzruszenia i nie mógł zapanować nad emocjami. Rozpłakał się, gdy wspomniał o swojej rodzinie. 

Rodzina królewska angażuje się w pomoc chorym dzieciom

Książe Harry razem ze swoją rodziną od dawna pomaga najmłodszym, którzy zmagają się z poważnymi chorobami. WellChild Awards to coroczna impreza, na której wręczane są nagrody dla dzieci, które inspirują innych swoją walką z poważną chorobą. Podczas kolejnej edycji gali WellChild Awards książę zabrał ze sobą swoją ukochaną żonę Meghan. Mężczyzna podczas wyjątkowego wieczoru wygłosił emocjonalne przemówienie, podczas którego nie mógł powstrzymać łez. 

Książę Harry rozpłakał się podczas przemówienia

Książe Harry zaczął swoją przemowę od wspomnień. 10 lat temu po raz pierwszy zaangażował się w WellChild Awards. Jednak chwilę później postanowił odnieść się do poprzedniej edycji gali. Mężczyzna wspomniał, że dokładnie rok wcześniej przybył na nią z ukochaną żoną. Wtedy tylko on i Meghan wiedzieli, że księżna jest w ciąży. Gdy tylko wypowiedział te słowa, zalał się łzami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W tym roku jest inaczej, ponieważ teraz jestem ojcem. Rok temu, kiedy moja żona i ja staliśmy tutaj, wiedzieliśmy, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka, nikt inny nie miał pojęcia, ale tak było - powiedział książę Harry do wszystkich zgromadzonych na gali Well Child Awards. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Na sali zapanowała cisza. Harry tak bardzo emocjonalnie podszedł do swojego przemówienia, że nie mógł już potem wycisnąć z siebie ani słowa. Ciągle ocierał łzy wzruszenia i nie mógł nad tym zapanować. Prowadząca galę Gaby Roslin podeszła do księcia i serdecznie go przytuliła. Wtedy też zgromadzona publika zaczęła dopingować dumnego męża i ojca. Księżna Meghan również nie kryła wzruszenia i czule patrzyła na swojego ukochanego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WSZYSCY z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie spory się na wydatek
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

źródło: Plejada

Następny artykuł