Rodzina królewska
Flickr/Andy Gott
Konrad Karpiuk - 17 Stycznia 2020

Posępne doniesienia mediów. Książę Karol i Elżbieta II cierpią na śmiertelną chorobę?

Rodzina królewska może przechodzić wewnątrz prawdziwy dramat. Pojawiły się doniesienia, według których książę Karol oraz jego matka mieliby cierpieć na poważną chorobę, która zagraża ich życiu.

Rodzina królewska na razie nie potwierdziła tych informacji, ale pojawia się na ten temat coraz więcej doniesień. Uważni obserwatorzy życia Windsorów wyśledzili, że książę Karol może cierpieć na poważną chorobę, którą odziedziczył po matce. W tym wieku może być dla niego nawet śmiertelna.

Rodzina królewska ukrywa dramat księcia Karola? Zaskakujące informacje o chorobie

Choroba, na którą według mediów cierpi książę Karol to zespół Raynauda, którego objawy to sina skóra, oraz drętwienie palców, zarówno u rąk, jak i stóp. Objawy tej choroby miały być dostrzegane u członków rodziny królewskiej już od dłuższego czasu. Jednak prasa zauważyła, że książę Karol na ostatnich zdjęciach wygląda znacznie gorzej.

Emerytura w PolsceGorszych wiadomości dla emerytów być nie mogło. Nadchodzą czasy biedy i wysokich wydatków?Czytaj dalej

O sprawie najwięcej rozpisywał się magazyn Globe, który zasugerował, że książę Karol jest w stanie krytycznym. Według informacji zawartych w czasopiśmie można dowiedzieć się, że zostało mu nieco mniej niż rok życia. Wszystko przez rozwój choroby, która może doprowadzić do problemów z sercem. Podparte jest to ostatnimi zdjęciami z publicznych wystąpień, podczas których można zauważyć u syna Elżbiety II liczne obrzęki i plamy na skórze.

Książę Karol miał też zrobić coś ohydnego swojej żonie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według Kiepskich, choroba BoczkaRozpaczliwy wywiad z Boczkiem z Kiepskich. Cierpi na ciężką chorobę, umiera na nią ponad 1,5 miliona osób rocznieCzytaj dalej

Opinia publiczna w Wielkiej Brytanii jest w kompletnym szoku, nikt nie spodziewał się, że choroba księcia Karola jest zatajana przed Brytyjczykami. Jednak największe zaskoczenie panuje względem tego, jak Karol potraktował swoją żonę, Camillę. Według informacji magazynu Globe usunął ją z testamentu i nie odziedziczy ona nic po śmierci męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Były partner Dagmary Kaźmierskiej zabił człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ''królowej''
2.
Gorszych wiadomości dla emerytów być nie mogło. Nadchodzą czasy biedy i wysokich wydatków?

Sprawa jest o tyle zaskakująca, że jak wiadomo, księżna Camilla miała być miłością życia Karola. To z nią się spotykał przed poznaniem Diany i dla niej później zostawił słynną Lady Di. Brytyjczycy nie wierzą, że po tym wszystkich mógłby wykreślić ją z testamentu. Na razie brytyjska rodzina królewska nie potwierdziła ani informacji o chorobie Karola, ani o wykreśleniu Camilli z testamentu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Gessler we łzach, ogromny smutek. Śmierć w Kuchennych rewolucjach zmieniła wszystko
  4. Ile zarabia Roksana Węgiel? Kwota jest piorunująca, odbiera mowę
  5. Występuje na szyi albo za uchem. Jest początkowym objawem nowotworu

Żona, powody złościTwoja żona ciągle się wkurza? Oto 10 powodów dlaczego, siódmy jest banalnyCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News