Księżna Diana wygarnęła Camilli wszystko, prosto w twarz. Nikt nie wiedział o tej rozmowie, zapis wyszedł na jaw

Księżna Diana wygarnęła Camilli wszystko, prosto w twarz. Nikt nie wiedział o tej rozmowie, zapis wyszedł na jaw Źródło: Wikimedia Commons/Carfax2; Wikimedia Commons/Georges Biard

Rodzina królewska żyła romansem Camilli i Karola, co księżna Diana znosiła bardzo ciężko Okazało się, że "Lady Di" miała konfrontację z późniejszą księżną Kornwalii, a zapis tej rozmowy właśnie wyszedł na jaw.

Rodzina królewska znalazła się w obliczu gigantycznego skandalu. Nie jest tajemnicą, że księżna Diana nienawidziła się z Camillą Parker-Bowes, późniejszą żoną księcia Karola. Nie ma co jej się dziwić, trudno, żeby lubiła kochankę swojego męża. "Lady Di" zdradziła biografowi rodziny królewskiej, że spotkała się z nią i odbyła poważną rozmowę. Jej zapis właśnie ujrzał światło dzienne. 

Księżna Diana miała skonfrontować się z Camillą

Choć księżna Diana była raczej osobą dosyć łagodną, to nie raz pokazywała, że potrafi okazać niezadowolenie. Najlepszym dowodem tego był konflikt w którym po jednej stronie stała Diana, a po drugiej rodzina królewską, która próbowała zatuszować romans Karola. Kiedy kobieta dowiedziała się, że Karol ma kochankę, zdecydowała się z nią skonfrontować.

Camilla miała obchodzić swoje 40ste urodziny, na które zaproszony był książę Karol, ale bez małżonki. Nieproszona księżna Diana pojawiła się na imprezie ku zaskoczeniu gości, a w szczególności Camilli i jej kochanka. "Lady Di" podeszła do obojga i poprosiła swoją rywalkę "na słówko". Wtedy powiedziała jej, co o obecnej sytuacji sądzi.

Ostre słowa księżnej Diany

- Wiem, co dzieje się między tobą i Karolem, i chcę, żebyś o tym wiedziała. Tak nie postępują damy - miała powiedzieć Diana.

Camilla rzekomo nie rozumiała jej pretensji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


- Masz wszystko, czego chciałaś. Zakochują się w tobie mężczyźni na całym świecie i masz dwójkę pięknych dzieci. Czego chcesz jeszcze? - odpowiedziała Parkes-Bowes.

Lady Di jednak nie zamierzała dać się sprowokować i wykonywała plan, który sobie założyła.

- Chcę mojego męża - odparła z pełnym spokojem.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Niestety ta rozmowa nie przyniosła zamierzonego rezultatu. Ani Camilla, ani książę Karol nie zaprzestali romansować. Zraniona księżniczka zaczęła więc sama wdawać się w romanse. Kulisy tej historii miała zdradzić w trakcie spisywanie swojej biografii z Andrewem Mortonem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News