Rodzina królewska w żałobie. Właśnie w pałacu zmarła na straszną chorobę księżniczka Christina, Holendrzy we łzach

Rodzina królewska w żałobie. Właśnie w pałacu zmarła na straszną chorobę księżniczka Christina, Holendrzy we łzach Źródło: .

Rodzina królewska przekazała smutną wieść o śmierci siostry byłej królowej Holandii, Beatrycze. Księżniczka Christina miała 72 lata.

Rodzina królewska poinformowała o śmierci członkini rodu, księżniczki Christiny. To młodsza siostra byłej królowej Holandii, Beatrycze. Miała ona 72 lata. Holenderski dwór pogrążony jest w żałobie.

Rodzina królewska o śmierci księżniczki. "Uderzająca osobowość"

Smutną wiadomość o śmierci księżniczki Christiny przekazała holenderska rodzina królewska m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyczyną śmierci królewskiej siostry był rzadki nowotwór kości, na którego cierpiała od kilku lat. Kobieta zmarła w wieku 72 lat w pałacu Noordeinde w Hadze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteśmy smutni z powodu śmierci naszej drogiej siostry i ciotki. Christina była uderzającą osobowością o ciepłym sercu. Dzięki muzycznej pasji i talentowi potrafiła wpłynąć na wiele osób. Mamy z nią mnóstwo pięknych wspomnień – napisali na Twitterze król Willem-Alexander, królowa Maxima i księżniczka Beatrix - napisano na Twitterze rodziny królewskiej. 

Christina urodziła się w 1947 roku, jako najmłodsza z rodzeństwa. Co ciekawe, nosiła imię Marijke, dopiero jako nastolatka zdecydowała się używać drugiego imienia, Christina. W 1975 roku wyszła za Jorge Guillermo i zrzekła się prawa do tronu. Rozwiodła się w 1996 roku. Para ma trójkę dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy

2. NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

Prawdopodobnie wkrótce zostaną przekazane szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych księżniczki Christiny. Póki co wiadomo, że ciało zmarłej zostanie poddane kremacji.

Peugeot 308 Sprawdź!

   1. Darmowa jazda ekscytującym Peugeot 308 dla każdego. Zapisz się już dzisiaj, zanim skończy się czas
   2. Uwielbiana piosenkarka przeżyła ogromną traumę. Jej ukochany zmarł w męczarniach. Długo dochodziła do siebie
   3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzała do środka
   4. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
   5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
   6. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść

Źródło: O2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu