Przykre wieści o królowej Elżbiecie, nastąpił koniec. Nadeszła chwila, której wszyscy się obawiali

Przykre wieści o królowej Elżbiecie, nastąpił koniec. Nadeszła chwila, której wszyscy się obawiali Źródło: TOBY MELVILLE/AFP/East News

Rodzina królewska znów jest na językach mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wszyscy są przygnębieni, to już koniec. Każdy chciał uniknąć tej przykrej chwili, jednak czas zrobił swoje i przyniósł smutne konsekwencje. Brytyjska prasa nie kryje, że to już nie złudzenia.

Rodzina królewska będzie musiała się pogodzić z faktami, o których huczy brytyjska prasa. Wszyscy obawiali się tego momentu, niestety - zbyt wiele wskazuje na to, że to koniec.

Pisarz zdradził prawdę

Brytyjczycy są poważnie zaniepokojeni. Osoba, która zna życie rodziny królewskiej "na wylot", ogłosiła bardzo złe wiadomości. Poddani królowej Elżbiety II będą musieli pogodzić się z prawdą, to koniec pewnego rozdziału. Ich ukochana monarchini "bije" się sama ze sobą w kwestii spotkań z poddanymi - epidemia koronawirusa wprowadziła ogromne zmiany w rodzinie królewskiej. Nie chodzi tylko o niebezpieczeństwo dotyczące zdrowia.

Chodzi o to, że podczas oficjalnych obchodów urodzin królowej Elżbiety II można było oglądać jedynie defiladę. Nie było tłumów ani świętowania. Głowa państwa pojawiła się tylko w towarzystwie swoich współpracowników, nie było przy niej najbliższej rodziny. Andrew Morton, znany autor książek o monarchini i jej rodzinie, będący na bieżąco z królewskim życiem, jest bardzo złej myśli - według niego to koniec spotkań z poddanymi w takiej formie, jaka była jeszcze przed epidemią. Pisarz uważa, że królowa nie będzie już intensywnie pełnić swoich obowiązków.

Rodzina królewska odniesie się do słów Andrew Mortona?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Brutalna prawda jest taka, że jej rządy są skończone. Koronawirus usadził księcia Karola na tronie. To niesamowicie przykre, ale nie widzę możliwości, by królowa wróciła do pracy. COVID-19 nie opuści nas w najbliższych miesiącach, jeśli nie latach - powiedział Andrew Morton dla "The Telegraph".

To smutna wiadomość dla Brytyjczyków: spotkania z królową zawsze były wyjątkowe i pełne radości. Nie chcą, aby to książę Karol objął tron, boją się, że sobie nie poradzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny aktor zmarł 2 dni temu. Rodzina przekazała tragiczne informacje, nie żyje kolejny członek jego rodziny
2. Wstrząsające wiadomości obiegły media. Nie żyje 32-latka

Ile w tym prawdy? Andrew Morton raczej do tej pory nie mylił się w swoich odczuciach. Przypomnijmy, że królowa Elżbieta już dawno miała oddać władzę swojemu synowi, jednak Pałac Buckingham milczy o tym do dziś. Mówiło się też, że królowa chciała oddać władzę wnukowi, księciu Williamowi, poza kolejnością. 94-letnia władczyni powinna niedługo oficjalnie podjąć decyzję, o ile już nie jest zawarta w jej testamencie lub innych dokumentach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Kierowca umyślnie wjechał w polskich kolarzy. Bulwersujący incydent uchwyciła kamera (WIDEO)
  3. Żywioł uderzy z wielką siłą w jednej części Polski. Trzeba uważać, duże niebezpieczeństwo dla mieszkańców
  4. Przykre wieści o królowej Elżbiecie, nastąpił koniec. Nadeszła chwila, której wszyscy się obawiali
  5. GIF pilnie wycofuje leki z aptek. Chodzi o bardzo popularne preparaty
  6. Stan zdrowia Pierwszej Damy nagle się pogorszył. Trafiła do szpitala, niepokojące doniesienia trafiły do mediów z Ukrainy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News