Dramatyczne wspomnienia księcia Williama. Prawda o ogromnej tragedii wyszła na jaw

Dramatyczne wspomnienia księcia Williama. Prawda o ogromnej tragedii wyszła na jaw Źródło: Rex Features/East News

Rodzina królewska przed laty zmierzyła się z ogromną tragedią, o której prawda wyszła na jaw dopiero teraz. Książę William do dziś zmaga się z dramatycznymi wspomnieniami, jakie miały miejsce w jego życiu kilka lat temu. Ciężko uwierzyć, że takie zdarzenie miało miejsce. Wiele fanów rodziny królewskiej będzie w szoku, gdy poznają smutną prawdę.

Rodzina królewska cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Wiele osób śledzi jej losy, które pokazują, jak rzeczywiście wygląda życie monarchii. Niewiele osób jednak wiedziało, co przed kilkoma laty wydarzyło się w życiu księcia Williama. Niedawno cała prawda wyszła na jaw. 

Rodzina królewska zmierzyła się z dramatycznym wydarzeniem 

Książę William jest postacią, o której rzadko pisze się w kontekście rodziny królewskiej, dużo większym zainteresowaniem cieszy się jego żona, czy młodszy brat i Megan Markle. Niemniej jednak informacje, które niedawno pojawiły się w mediach, sprawiły, że wiele osób zwróciło większą uwagę na starszego brata księcia Harry'ego. 

Przyszły król od lat posiada licencję pilota i jest kapitanem piechoty morskiej, marynarki wojennej i sił powietrznych. W 2017 roku brał udział w akcji ratowniczej. Niestety, zakończyła się ona tragicznie. Kiedy sprawował dyżur, dostał wezwanie nad rzekę. Okazało się, że jeden z kąpiących się chłopców, Robbie, zaginął. Niedługo po rozpoczęciu akcji, ciało chłopca zostało wyłowione z rzeki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama Robbiego dziękowała Williamowi za udział w akcji

- Nie jestem w stanie wystarczająco podziękować księciu Williamowi za to, co zrobił, aby uratować mojego syna tego strasznego dnia. To pokazuje, że nasz przyszły król jest człowiekiem. To była odważna rzecz. Nadal jestem w żałobie i korzystam z pomocy poradni psychiatrycznego (…). I chociaż sama muszę radzić sobie z kosztami leczenia oraz zapewnienia godnego życia drugiemu synowi, książę William mnie nie zawiódł - przekazała w rozmowie z "The Mirror" matka chłopca. 

Książę William wielokrotnie w wywiadach wspominał, że akcje ratunkowe, w których bierze udział, zawsze wiążą się z wielkim stresem. Gdy zdarzenia dotyczą dzieci, przeżywa je jeszcze bardziej, jako że sam jest ojcem. Członek rodziny królewskiej podczas przemówienia w Londynie na konferencji This Can Happen wyznał bardzo ważne słowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jest decyzja, już w lipcu wprowadzą zakaz, jaki nikomu nawet się nie śnił. Nieprawdopodobne informacje potwierdzają media z Japonii

2. Nowotwór, który często mylony jest z innymi chorobami. Błąd może kosztować życie

- Kilkakrotnie pracowałem nad bardzo traumatycznymi sprawami z udziałem dzieci, a po pojawieniu się na świecie moich własnych dzieci, myślę, że związek między pracą a życiem osobistym był tym, co naprawdę mnie zaskoczyło. Zacząłem odczuwać rzeczy, których nigdy przedtem nie czułem - przekazał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Kupiła jajka w supermarkecie. Miesiąc później stało się najbardziej niebywałe, zdjęcie zwala z nóg
  4. Pięć lat po śmierci żony dostał ręcznie napisany list. Przeczytał jego treść i zaczął płakać, prawda wyszła na jaw
  5. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 75. roku życia
  6. Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

źródło: jastrząb post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News