Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?! Źródło: fot. royal.uk

Rodzina królewska na przestrzeni lat była tematem wielu skandali w mediach, ale teraz powracają do nas pogłoski, że jeden z członków królewskiego rodu może być gejem. To zmieni dotychczasowe postrzeganie wszystkich krewnych królowej Elżbiety II.

Rodzina królewska zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie wzbudza bardzo silne emocje. Członkowie królewskiego rodu stali się w dzisiejszych czasach wręcz celebrytami, którzy mają miliony fanów na całym świecie. Doskonale pokazuje to np. jak wielkim zainteresowaniem, cieszą się śluby w tej rodzinie. Szczególna uwaga dziennikarzy doprowadza czasami do ujawnienia nie lada skandali.

Rodzina królewska zmaga się z kolejnym skandalem

Nie da się ukryć, że większość członków rodziny królewskiej charakteryzuje się bardzo silnym tradycjonalizmem. Już sam fakt, że Meghan Markle pochodzi z USA i ma ciemniejszy odcień skóry wywołał niemałe zamieszanie. Co w takim razie byłoby, gdyby się okazało, że jeden z następców tronu jest gejem?

Pierwsze pogłoski o homoseksualizmie księcia Karola pojawiły się jeszcze w roku 2000. Wtedy też brytyjska prasa informowała o nagraniu, które zostało zrobione przez jednego z wieloletnich służących na dworze królewskim. Taśmy miały ukazywać następcę tronu w intymnej sytuacji ze swoim doradcą. Wedle informacji nagranie zostało usunięte za sprawą ingerencji rodziny królewskiej.

Jednak według The Globe o orientacji seksualnej księcia poinformowała sama księżna Camilla. Dodatkowo w 2016 roku zostało opublikowane zdjęcie ukazujące Karola w jednoznacznej sytuacji. W tym roku również wraca temat homoseksualizmu księcia i to za sprawą The Sun.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według doniesień brytyjskiej prasy książę Karol wraz ze swoją małżonką w tajemnicy złożyli papiery rozwodowe. Wszystko było utrzymane w sekrecie, aby nie wywołać kolejnego skandalu. Dodatkowo właśnie The Sun informuje, że przyczyną rozpadu małżeństwa była właśnie orientacja księcia Karola.

Rodzina królewska, jak i sam następca brytyjskiego tronu milczą na ten temat i nie komentują tych doniesień w żaden sposób. Dla wielu osób jest to tylko potwierdzeniem wszelkich informacji o orientacji seksualnej księcia. Inni natomiast nie chcą wierzyć w te doniesienia. Nie da się jednak ukryć, że jeżeli informacje podane w mediach się potwierdzą, to będziemy świadkami jednego z największych skandali w historii królewskiej rodziny.

rodzina królewska screen twitter.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Burza wokół Mai Sablewskiej. Wściekli internauci: "ŻENADA, DNO, PRZESADA"
  2. 8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia)
  3. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  4. Z ostatniej chwili: Policja informuje, kim jest mężczyzna aresztowany za zamordowanie 10-latki. Mają twarde dowody na jego winę

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News