Potwierdziło się najlepsze. Na świat przyszedł nowy członek rodziny królewskiej, poznaliśmy płeć i imię

Potwierdziło się najlepsze. Na świat przyszedł nowy członek rodziny królewskiej, poznaliśmy płeć i imię Źródło: Instagram.com royalcrownupdates

Rodzina królewska właśnie przekazała wyjątkowo radosne wieści - na świat przyszło "royal baby". Doniesienia dziennikarzy potwierdziły się i doszło już do porodu. Niedługo po tym w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia książęcej pary pozujące z nowo narodzonym dzieckiem. Co ciekawe, nadano mu bardzo tradycyjne imię - Karol.

Rodzina królewska ma teraz wiele powodów do radości. To pierwsze dziecko księcia Guillaume i księżniczki Stéphanie. Czekali na to długo, bo aż 8 lat od ślubu, teraz wspólnie przeżywają szczęśliwe chwile, opiekując się księciem Karolem. W mediach pojawiły się już pierwsze zdjęcia.

Rodzina królewska już jakiś czas temu informowała o ciąży

Książę Guillaume i księżniczka Stéphanie są parą książęcą w rodzinie królewskiej w Luksemburgu. Ślub odbył się w luksemburskiej katedrze Notre Dame. Ciążę ukrywano przez pierwsze dwa tygodnie, ale pod koniec grudnia 2019 w rozmowie z magazynem "Point de Vue" przekazali informacje o stanie księżniczki. Niedawno pojawiły się informacje o odbywającym się porodzie, które właśnie potwierdzono.

- Ich Królewskie Wysokości, Wielki Książę i Wielka Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają, że Dziedziczny Wielki Książę i Dziedziczna Wielka Księżna oczekują Pierwszego Dziecka. Narodziny wyznaczone są na maj. Wielki Książę, Wielka Księżna i członkowie obu rodzin są zachwyceni wiadomościami i dzielą się wielką radością - potwierdzał informacje Marszałek Dworu.

Rodzina królewska przepełniona radością, nowy członek rodziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

- To był krzyk radości! Długo czekaliśmy na ten moment. Zachowanie tego szczęścia przez trzy miesiące tylko dla nas, ten zawieszony czas, to było coś wspaniałego. Dzieliliśmy go razem z dzieckiem, które było już częścią małej rodziny - informowała książęcą para po porodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające dane ze Śląska. Niemal 14 razy więcej zakażonych, niż w kolejnym województwie na liście
2. Skutek kwarantanny, o którym się nie mówi. Chodzi o dzieci, pediatrzy ostrzegają rodziców

Zdjęcia z dzieckiem pojawiły się już na oficjalnym profilu luksemburskiego pałacu na Instagramie. Opis udostępniono tradycyjnie w dwóch językach, angielskim i francuskim. Gratulacje napływają do Luksemburga z całego świata.

Wyświetl ten post na Instagramie.

👶🏻🍼 Awww... So adorable 👶🏻🍼 . . . Luxembourg Palace released some photos 📸of HRH Prince 🤴🏻Charles with his parents, Prince Guillaume & Princess Stéphanie. . 🍼👶🏻🍼👶🏻🍼👶🏻🍼👶🏻🍼👶🏻🍼👶🏻🍼👶🏻🍼 . O Palácio do Luxemburgo divulgou algumas fotos 📸 do príncipe 🤴🏻 Charles com seus pais, o príncipe Guillaume e a princesa Stéphanie. . #princessstephanie #courgrandducale #grandducalpalace #grandducalfamily #luxembourg #luxembourgroyals #luxembourgroyalfamily #royal #princeguillaume #royalty #royalbaby #grandduchess #hereditarygrandduchessstephanie #happymothersday #royalfamilies #instaroyals #royalfamily #theroyalfamily #royalcrown #britishroyalty #britishroyalfamily #katemiddleton #DuchessOfCambridge #kensingtonpalace #royalcrownupdates

Post udostępniony przez 👑 Royal Crown Updates 👑 (@royalcrownupdates)

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  2. Anna Lewandowska doskonale radzi sobie bez Roberta. Pokazała zdjęcie z Laurą, które mówi wszystko (FOTO)
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. Ciężko w to uwierzyć, ale na zdjęciu jest aż sześć kotów. Tylko 5% osób zauważa szóstego za pierwszym razem
  5. Pilne spotkanie sztabu kryzysowego. Wszystko w polskim epicentrum wirusa
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News