Stało się, już oficjalne. Rozwód w rodzinie królewskiej, będzie skandal?

Stało się, już oficjalne. Rozwód w rodzinie królewskiej, będzie skandal? Źródło: YouTube / CBS This Morning

Rodzina królewska znów mierzy się z kolejnym skandalem. Rzecznik prasowy potwierdził informacje o rozwodzie wnuka Elżbiety II. To ogromny szok dla Brytyjczyków.

Rodzina królewska znów stała się obiektem powszechnego zainteresowania. Tym razem sprawa dotyczy rozwodu w królewskim rodzie. Oficjalny rzecznik brytyjskiej rodziny królewskiej potwierdził plotki, które krążyły w mediach już od kilku miesięcy. Będzie rozwód, wnuk Elżbiety II rozstał się z żoną.

Rodzina królewska znów mierzy się ze skandalem

Elżbieta II nie ma ostatnio powodów do zadowolenia. Niedawno jej wnuk, książę Harry, zrezygnował z pełnienia oficjalnej roli w królewskim rodzie, a mąż królowej, książę Filip, zmagał się z problemami zdrowotnymi. Teraz kolejnego zmartwienia dostarczył jej najstarszy wnuk, Peter Phillips, który podjął decyzje o rozwodzie ze swoją żoną, Autumn.

Peter Phillips jest synem księżniczki Anny i jej pierwszego męża, kapitana Marka Phillipsa. Urodził się w 1977 roku, w dniu narodzin był piąty w kolejce do tronu, dziś jest 15. Choć mężczyzna nie nosi żadnego oficjalnego tytułu, bo jego rodzice zrezygnowali w jego imieniu z tego przywileju, to nadal może zostać brytyjskim władcą, przynajmniej w teorii.

Rozwód w rodzinie królewskiej już potwierdzony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Phillips ożenił się z Autumn Kelly w 2008 roku. W dniu ślubu królowa brytyjska zaoferowała mu tytuł hrabiego, mężczyzna jednak odmówił. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Savannah Anne Kathleen, która urodziła się w 2010 roku, jest pierwszą prawnuczką Elżbiety II i szesnastą kandydatką do tronu. Jej siostra Isla Elizabeth przyszła na świat dwa lata później. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
2. IMGW ostrzega przed potężnym niżem. Dennis bezlitośnie uderzy w Polskę, skutki będą opłakane

Para brała udział w oficjalnych ceremoniach rodzinnych, ale raczej pozostawali w cieniu. Rok temu zdecydowali się na separację, a teraz małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie. Brytyjczycy są w wielkim szoku, bo rozwód w rodzinie królewskiej jest ogromnym skandalem. Królowa Elżbieta II nie ma powodów do radości. 

 Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  2. Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibice
  3. Zacięła się kartką papieru w palec, niedługo potem musiała walczyć o życie. Zdjęcie dłoni tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Niewiarygodne sceny podczas kręcenia "Sprawy dla reportera". Nawet Jaworowicz przecierała oczy ze zdumienia
  5. 10 milionów Polaków dostanie niebawem list. Można ponieść niemiłe konsekwencje przez nieuwagę

źródło: Wizaż 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News