Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego? Źródło: screen/Youtube.com/National Geographic

Rodzina królewska nie akceptuje Meghan? W trakcie urodzin Elżbiety II doszło do niespodziewanego spięcia między Meghan Markle a księciem Harrym. Mimo że wydawać się mogło, że książęca para żyje ze sobą zawsze w zgodzie, to święto babki księcia wywołało bardzo mieszane uczucia na twarzy arystokraty, widocznie niezadowolonego postawą swojej żony. Jak widać, Amerykanka nie ma łatwego życia na królewskim dworze.

Rodzina królewska ma za sobą dość stresujący okres. Niedawno, na dworze miały miejsce narodziny małego księcia Archiego, a także wizyta amerykańskiej administracji z Donaldem Trumpem na czele. Jakby tego było mało, okazuje się, że niektórych zachowań Meghan Markle zaczyna mieć dość jej własny mąż. Świadczy o tym, chociażby nagranie z urodzin Elżbiety II, które dla księcia Harry'ego były wyjątkowo stresujące, co potwierdziła ekspertka od spraw czytania z ruchu warg.

Rodzina królewska ma wielki problem. Harry przestał akceptować Meghan?

Mimo że Meghan jest wielką miłością Harry'ego, a sam arystokrata opowiada o matce swojego syna w samych superlatywach, to prywatnie może między parą książęcą dochodzić do wielkich spięć. Ma o tym świadczyć, chociażby sytuacja, która miała miejsce w trakcie królewskich obchodów urodzin Elżbiety II. Mimo że Amerykanka tryskała uśmiechem i dobrą formą, to jej ukochany mąż chodził bardzo zdenerwowany i stanowczo unikał wzroku księżnej Sussex.

W pewnym momencie doszło do kulminacji złego nastroju księcia Harry'ego, który zauważył, że Meghan śmieje się w uroczystym i podniosłym momencie. Syn Diany znany ze swojego patriotyzmu, który wyniósł, że służby w armii zrugał żonę, a według ekspertki od spraw czytania z ruchu ust, miał zażądać od niej natychmiastowego zaprzestania śmiechów i odwróceniu się w kierunku flagi i orkiestry grającej "God Save The Queen".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Meghan ma problemy adaptacyjne?

Według doniesień z dworu, księżna Meghan miewa czasami wielkie problemy z dostosowaniem się do dworskiego ceremoniału i etykiety, czym irytuje poszczególnych członków rodziny swojego męża. Sama służba ma mieć czasem zażalenia do Amerykanki, że ta nie zachowuje się jak na księżną przystało, a powiela wzorce rodem z Hollywood.

Jak widać, nauka etykiety i zasad przynosi Amerykance wielkie problemy. Możliwe jednak, że z biegiem czasu żona Harry'ego postara się zmienić, dzięki czemu mąż i jego krewni nie będą mieli powodów do wstydu.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. 20-latka dokładnie wiedziała, kiedy umrze na nowotwór. Zaplanowała wszystko, po śmierci stało się to, co chciała
  4. 14-letnia Roksana Węgiel absolutnie zawładnęła sceną w Opolu. W dziwacznej sukience poderwała tłumy
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Cały kraj trzymał kciuki, TVN poinformował że zmarła. Teraz Polacy zrobią wszystko by dorwać mordercę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu