Rodzina królewska - przykra wiadomość
Mercedes Bosquet/Unsplash
Aneta Wasilewska - 14 Maja 2020

Wiadomość była ukrywana przed mediami. Rodzina królewska potwierdziła śmierć księżniczki, wielka tragedia

Rodzina królewska przekazała smutną wiadomość, która przez długi czas była ukrywana przed mediami. Okazuje się, że w ostatnim czasie doszło do ogromnej tragedii. Nie żyje austriacka księżniczka, która zmarła nagle w wieku 31 lat.

Rodzina królewska upubliczniła informację o śmierci austriackiej księżniczki. Maria Petrovna Galitzine zmarła w wieku 31 la. Informacja została potwierdzona przez rzeczników prasowych rodziny.

Marta Kaczyńska - były mążNie mogli przewidzieć, że nagle pojawi się były mąż Marty Kaczyńskiej. Padły zupełnie nieoczekiwane słowaCzytaj dalej

Rodzina królewska przekazuje smutną wiadomość

Maria Petrovna Galitzine była córką arcyksiężnej Marii Anny i księcia Piotra Galitzine. Księżniczka zmarła nagle w wieku 31 lat. Do śmierci doszło 4 maja, zaledwie kilka dni przed jej urodzinami. Rodzina królewska do dzisiaj milczała na temat tego wydarzenia, dopóki nie pojawił się dzisiejszy komunikat, przekazany przez oficjalnego rzecznika prasowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Austriacka księżniczka mieszkała w Houston wraz z mężem Rishim Hoopem Singhem oraz dwuletnim synem Maximem. Rodzina królewska miała okazję cieszyć się ich wspólnym szczęściem trzy lata temu na pięknej ceremonii zaślubin.

Do wiadomości publicznej nie została podana przyczyna śmierci księżniczki. Nieznane są powody, dla których rodzina królewska zwlekała z potwierdzeniem informacji o śmierci młodej księżniczki.

Rodzina królewska w ostatnich dniach przeżywała ciężkie chwile

Rodziny królewskie w ostatnich miesiącach dowiedziały się także o śmierci Marii Teresy z dynastii Bourbon-Parma, która była pierwszą ofiarą koronawirusa wśród członków rodzin królewskich na całym świecie. Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma przyszła na świat w 1933 roku. Była córką Madeleine de Bourbon-Busset oraz Ksawerego Parmeńskiego, pretendenta do hiszpańskiego tronu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona
2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku

Śmierć Marii Petrovnej Galitzine zasmuciła całą rodzinę królewską, która nie może pogodzić się ze stratą księżniczki, zwłaszcza, że odeszła w tak młodym wieku. Do rodziny królewskiej z całego świata napływają kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kckiuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Nikt nie mógł się spodziewać. Chodzi o zluzowanie obowiązku noszenia maseczek, wiceminister zabrał głos
  4. Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść
  5. Z wrażenia uginają się kolana. Nagranie, na którym jest Martyniuk, powala
  6. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News