Światowe media nie dowierzają, królowa Elżbieta II zadecydowała. Wiadomo, co stanie się z Meghan i Harrym

Światowe media nie dowierzają, królowa Elżbieta II zadecydowała. Wiadomo, co stanie się z Meghan i Harrym Źródło: youtube, wikipedia

Rodzina królewska znalazła się w obliczu prawdziwego skandalu, kiedy Meghan i Harry poinformowali o swojej decyzji. Nikt nie mógł uwierzyć, że pozostali członkowie bez żadnego problemu pozwolą im postawić na swoim. Światowe media właśnie donoszą, że królowa Elżbieta II zadecydowała, jaki los czeka parę.

Rodzina królewska zwołała pilne zebranie. Dziś w Sandringham spotkała się królowa Elżbieta II i jej wnuk, książę Harry. Wiadomo już jakie były kulisy ich rozmowy. Okazuje się, że nie była to łatwa dyskusja. Padły pewne słowa, które mogą mieć ogromny wpływ na wszystkich członków brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Rodzina królewska ze skandalem w tle 

Od kiedy Meghan Markle i książę Harry podzielili się w oficjalnym oświadczeniu informacją, że rezygnują z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej, media zawrzały. Na całym świecie pojawiały się coraz to nowe doniesienia o zamiarach książęcej pary. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Harry i Meghan mają w planach życie pomiędzy Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi, a także chcą rozpocząć pracę zarobkową, by uniezależnić się finansowo od krewnych. 

Wtedy też okazało się, że królowa Elżbieta II nie znała planów swojego wnuka. Osoby, które są z nią blisko związanie, donosiły, że królowa poczuła prawdziwy zawód, kiedy o wszystkim dowiedziała się z mediów. Niedawno pojawiło się także oświadczenie Williama i Harry'ego, którzy informowali o tym, że nie ma pomiędzy nimi żadnego konfliktu, a dziś doszło do jednego z najważniejszych spotkań, które może okazać się przełomowe dla całej brytyjskiej monarchii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska wspólnie zadecyduje o losach Harrego i Meghan

Zgodnie z doniesieniami, które pojawiają się w brytyjskiej prasie, nastroje na spotkaniu nie były dobre. Elżbieta II, która wciąż odczuwa żal do wnuka, zapowiedziała, że w jego sprawie zostanie podjęta decyzja. Wiadomo też, że Harry otrzymał poważną naganę za swoje zachowanie. 

Rodzina królewska nie pozwoli odejść mu tak łatwo. Królowa Elżbieta II zapowiedziała, że zanim do skutku dojedzie jego plan, minie wiele miesięcy. Dodała też, że to ona podejmie ostateczną decyzję. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Pojawiły się już pierwsze głosy, które informują o tym, że Harry nie odniósł się przychylnie do żądań babci. Rodzina królewska ma przed sobą ciężkie chwile. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News