Rodzina królewska, książę Karol
instagram.com kensingtonroyal
Weronika Wasiak - 12 Maja 2020

Skandaliczne doniesienia brytyjskiej prasy. Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego?

Rodzina królewska nieustannie przewija się w nagłówkach kolorowej prasy z całego świata. Nie tylko brytyjscy poddani chcąc wiedzieć, jak wygląda życie monarchów. Od kilkunastu miesięcy na jaw wychodzi coraz więcej skandalicznych informacji z ich udziałem, a jedne wydają się jeszcze bardziej szokujące od drugich. Właśnie pojawiły się doniesienia jakoby książę Karol nie był ojcem Harry'ego

Brytyjska rodzina królewska wciąż na językach. Opinia publiczna dopiero co oswoiła się z odejściem Meghan i Harry'ego, a do mediów już dotarły kolejne, wstrząsające informacje. Nikt nie podejrzewał, że ojcostwo księcia Karola może być wątpliwie. Zdaniem brytyjskiej prasy, Harry może nie być wcale jego synem. Niezwykle skandaliczne doniesienia wywołały spore emocje.

Vera WangMa ponad 70-lat, a wygląda na nastolatkę. Niezwykła uroda, dieta gwiazdy InstagramuCzytaj dalej

Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego? Rodzina królewska znów na językach

Jak informuje Pomponik, powołując się na doniesienia brytyjskiej prasy, na Wyspach coraz więcej mówi się to rym, jakoby książę Karol wcale nie był ojcem Harry'ego. Jeszcze jakiś czas temu pojawiały się spekulacje głoszące, że jego biologicznym ojcem jest również rudowłosy James Hewitt, były kochanek jego matki, jednak teorię podważał fakt, że Harry przyszedł na świat dwa lata przed romansem swojej matki. Zupełnie niedawno brytyjskie media zaczęły donosić, że ojcem młodszego brata Williama jest Mark Dyer, ojciec chrzestny małego Archiego, a także wielki autorytet dla 35-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DodaFani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcieCzytaj dalej

- Królewscy doradcy zrobili wszystko, by świat uwierzył, że książę Karol jest ojcem Harry'ego, mimo że wyglądają inaczej - mówił cytowany przez Pomponik informator brytyjskiego tabloidu.

Gdyby tego było mało, zagraniczna prasa donosi, jakoby w czasie kłótni Karola z Harrym doszło do ostrej wymiany zdań, a syn królowej Elżbiety miał wykrzyczeć 35-latkowi prosto w twarz, że nie jest jego synem. Miał również zagrozić pozbawieniem go wszelkich królewskich tytułów.

- Nie jestem twoim ojcem! Nie jesteś jednym z nas. Nie masz kropli mojej królewskiej krwi! - miał wykrzykiwać zbulwersowany książę Karol wprost przyznając, że ojcem Harry'ego jest tak naprawdę Dyer.

Dzisiaj grzeje:

1. Zaatakowano szpital, dziesiątki rannych, wśród 13 ofiar między innymi dziecko. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości z Afganistanu

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

Wszelkie doniesienia i spekulacje nie zostały jednak dotychczas w żaden sposób skomentowane przez Pałac, co najprawdopodobniej nieprędko nastąpi o ile w ogóle. Nie ma zatem pewności, czy Karol rzeczywiście jest lub nie jest ojcem Harry'ego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan po latach ujawnił wstrząsającą prawdę. Jakie były skutki drugiego zamachu na życie Jana Pawła II?
  2. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  3. Terminy u fryzjerów zajęte do końca czerwca, ale coś innego jest gorsze. Ceny usług zwalają z nóg
  4. Na świat przyszło dziecko z niezwykłymi włosami. Nawet lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Dentyści biją na alarm, popularny produkt do higieny może mieć fatalny wpływ na zęby. Lepiej go nie używać
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News