Oni już żyją w separacji! Najbardziej skrywana tajemnica brytyjskiej rodziny królewskiej ujawniona

Oni już żyją w separacji! Najbardziej skrywana tajemnica brytyjskiej rodziny królewskiej ujawniona Źródło: .

Rodzina królewska ujawniła właśnie wielki sekret. Tajemnica, która była skrywana przez lata, w końcu ujrzała światło dzienne. Separacja jest już faktem.

Rodzina królewska w końcu ujawniła długo skrywany sekret. Ostatnio poinformowały o tym brytyjskie media. Do tej pory tylko nieliczni wiedzieli, że królowa Elżbieta II i jej małżonek książę Filip żyją w separacji.

Para jest małżeństwem od 1947 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że większość czasu spędzają oddzielnie. Jak podaje brytyjska prasa, królowa Elżbieta II i jej partner mogą nie widzieć się tygodniami.

Rodzina królewska dopiero teraz to ujawniła. Elżbieta II i książę Filip prawie się nie widują

Jak się okazuje, królowa Elżbieta II nigdy nie spędzała zbyt wiele czasu ze swoim małżonkiem. Sytuacja uległa pogorszeniu odkąd 98-letni książę Filip oficjalnie przeszedł na emeryturę. 

Od tamtej pory małżonkowie prawie w ogóle nie spędzają czasu wspólnie. Wielbiciele rodziny królewskiej z całego świata z pewnością zauważyli, że monarchini bardzo rzadko publicznie pokazuje się ze swoim małżonkiem. W ostatnim czasie ich relacje jeszcze bardziej się rozluźniły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Książę Filip woli spędzać czas w wiejskiej posiadłości Sandringham

Monarchini spędza dużo czasu w swoim miejscu pracy, czyli w pałacu Buckingham. Jak podają media, jej mąż przebywa z dala od londyńskiego zgiełku, w wiejskiej posiadłości Sandringham. Tam oddaje się czytaniu książek, pisaniu listów i malowaniu. 

Królewska para rzadko się widuje, ale pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym. Elżbieta II nie narzeka ponoć na nieobecność współmałżonka. Jej zdaniem, mąż zasłużył na odpoczynek i nie musi poddawać się rygorom życia w Pałacu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
     

źródło: Super Express 

Następny artykuł